Súkromná materská škôlka v Petržalke

miroslavaskodova
19. nov 2013

mate prosim niekto nejaky dobry typ na sukromnu skolku v petrzalke? 😉

jaaty
19. nov 2013

dc krtko, Hanka tam chodila viac 3,5 roka.

miroslavaskodova
autor
19. nov 2013

dakujem za typ, idem si to checknut na nete 🙂

luliu
19. nov 2013

@miroslavaskodova v sade janka krala otvorili tento rok skolku starlets. Neviem odkedy chces dat dietatko - ja som teraz pochodila viacero v petrzalke, nakolko musim dat syna od januara a nakoniec som sa rozhodla pre starlets

dai
19. nov 2013

@luliu ahoj. kde to prosim ta otvorili? v leberfingery je berlitz nie? a inu budovu som si tam uz nevsimla☹

dai
19. nov 2013

@miroslavaskodova inak super meno ma briliantstar - ale ta je anglicka

luliu
19. nov 2013

@dai priamo v leberfingeri

dai
19. nov 2013

@luliu cize su tam teraz 2 skolky?

luliu
19. nov 2013

@dai podla mna len jedna, berlitz nie je v leberfingeri, ale oproti v aucafe 🙂

dai
19. nov 2013

@luliu nie, berlitz je urcite v leberfingeri - bola som sa tam pozerat pred 3mi rokmi - je v tej budove vo dvore...
no, neviem si predstavit kde tam este mohli strcit dalsiu skolku, mne uz berlitz prisla strasne malinka bez poriadneho dvora☹

babulina
19. nov 2013

berlitz je oproti aucafe a ta nova briliantstar v leberfingeri

miroslavaskodova
autor
19. nov 2013

@luliu ako to vycudza financne? myslimtu starlets skolku

dai
19. nov 2013

@babulina no, neviem o tom zeby ich stahovali ale moze byt - mam tam znamu - myslim v berlitzi, tak sa spytam... briliantstar je normalna anglicka skolka s jazykom anglickym a nie je v leberfingeri😉 ona je v starej komunistickej skolke na vavilovovej...
pozerala som si teraz stranku tej starlets - to vyzera ako malinka zacinajuca skolka kde je jeden lektor anglicky, inak klasika slovenska. trosku divne mi pride ze garantuju prijatie bez skusok do skoly pre mimoriadne talentovane deti, hm...

luliu
19. nov 2013

@dai tuto otvorili teraz a v tom areali ina nebola, tak neviem

miroslavaskodova
autor
21. nov 2013

A viete mi poradit aj nejaku kvalitnu matersku skolku v okoli polusu?

saskia_repcikova
22. nov 2013

Dobrý deň, som zriaďovateľka škôlky Starlets. Sme nová škôlka v priestoroch v ktorých bol predtým Berlítz. Ide o škôlku rodinného typu s garantovaným malým počtom deti a dôrazom na všestranný, nielen jazykový rozvoj deti, zdravou stravou, a láskavým, rodinným prístupom k deťom. Radi vás u nás privítame na návšteve. Rovnako rada odpoviem na všetky vaše otázky.

saskia_repcikova
22. nov 2013

A toto je naša vlastná záhrada s priamym vstpom na ihrisko a do sadu

stuzi
19. jún 2014

Prosím Vás aspoň približne cenník?

lebaronis
13. aug 2014

Dobrý deň dámy 🙂

viete mi prosim poradit nejaku dobru sukromnu skolku v ruzinove....nasiel som na nete nieco taketo https://www.facebook.com/cablkova ci nahodou nejaka mate skusenost 🙂

saskia_repcikova
7. jan 2015

NOVOROČNÁ AKCIA ŠKôLKY HVIEZDIČKY v Petržalke na Viedenskej ceste (objekt Leberfinger), s vlastnou záhradou, ihriskom a priamym vstupo do parku - zamestnané mamičky detí od 2 do 3 rokov s flexi pracovnou dobou, môžete k nám dať dieťatko na 10 ľubovoľných dní v mesiaci a budete to mať úplne zadarmo. Pomôžeme Vám vybaviť príspevok na opatrovanie a dáme Vám zľavu z poplatku. Máme 3 voľné miesta pre FLEXI detičky, informácie na http://www.hviezdicky.sk/cennik/
Tešíme sa na Vás!

saskia_repcikova
7. jan 2015

@stuzi cenník máme na www.hviezdicky.sk

bibiana0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz