Štvorročný syn sa v škôlke pocikáva

29. sep 2021

ahojte, nas 4 rocny sa uz 2x pocikal. Chodi tam pol roka. Ked to urobil 1x som ho pytala ci vie kde su tam WCka, vedel. Povedal, ze sa hanbil a bal sa ze sa mu budu deti smiat. Vysvetlila som mu to, slubil ze nabuduce pojde. A dnes zasa, pytam sa ho preco sa zasa pocural, ze jemu nevadia pocurane gate. Ja som si to az doma vsimla ze je pocikany, byvame minutku od skolky. Doma je uplne samostatny teda sam ide, utrie sa, splachne aj umyje ruky. Neviem, co mam robit? Je dost hanblivy povedat ucitelke ze potrebuje na WC, radsej strpi mokre.

bosorka2302
29. sep 2021

prvy rok aj u nas sa toto obcas stalo. teraz uz nie. Hanbil sa aj moj, niekedy povedal potichu ze mu treba cikat, a ked mal na zastup inu pani ucitelku tak sa hanbil. Teraz sa to uz nestava

pribinak
29. sep 2021

Niekedy sú tie zachodiky v MS tak “vymaľované” že deťom sa tam niekedy hnusí ísť a radšej držia

janynyna
29. sep 2021

Môj malý tiež sa už druhy deň pocikal ale počas spánku.

brita7777
29. sep 2021

To je nic, stale sa este ucia. Hlavne z toho netreba robit vedu.

mogaa
29. sep 2021

tiež si myslím že to netreba riešiť, hlavne ak sa to stalo za pol roka len 2x.....ono stačí že trochu nachladne alebo sa zaĺbi do hry s deťmi a je to tam....

hipuska
29. sep 2021

Ja by som riešila s učiteľkou. Že nech ho povzbudi. Popr. pošle vycikať pravidelne. Neviem ako to je teraz ale kedysi fungovalo "hromadné cikanie" - ide sa von-cikat, ide sa spat-cikat.

lubienka39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz