Stretávanie sa 4-ročných detičiek

2. máj 2024

Ahojte, našla som si kamarátku s dieťaťom pre moju dcérku. Zoznámili sme sa na ihrisku, naše deti chodia spolu aj do škôlky. Začali sme sa stretávať častejšie niekedy aj viac krát do týždňa. Detičky sa zahrajú my dospelý si pokecáme, proste pohoda. Problém je že moja dcérka by chcela čoraz častejšie sa stretávať. Ona by sa nedbala aj keby každý deň. Lenže to sa nedá. Viem že mamina druhého dievčatka tiež má domácnosť aj rodinu a potrebuje aj doma si porobiť aj oddýchnuť si. Aj to vysvetľujem dcérke. No niekedy chytá hysaky že zavolaj Natalkinej mame nech dôjdu von alebo ku nám. Nechápe že nedá sa stále. Ako jej to vysvetliť? Deti majú 4roky. Keď sa nestretneme tak chodím s mojou dcérkou von na prechádzku do prírody na ihrisko. No už to má také ako povedať otrepané že stále dokola to isté. Ona sa chce teraz stále len s kamarátkou sa stretávať a hrať sa. Mali ste takéto problémy, ako to riešiť?

pribinak
2. máj 2024

Nemôžeš Natalku postrážiť na ihrisku? A potom zas tvoje dievčatko by postrážila tá mamina.
Niekotre deti, ktoré sú veľmi spoločenské a kontaktné si doslova spýtajú kontakt s inými deťmi

syslik81
2. máj 2024

nemozem a hotovo .. nevyjednavaj a ju to prestane bavit sa stale vypytovat ... deti skusaju rodicov hold kazde je take ..

autor
2. máj 2024

@pribinak Dobrý nápad, skúsim to navrhnúť jej mame.
@syslik81 Práveže vypituje sa na ňu stále každý deň.

pribinak
2. máj 2024

My sme tak striedali maminy, jasne že sa to nedá každý deň, ale niekedy sa to dalo a decka sa ešte vyhrali

egonsk
2. máj 2024

povolis, cize podvolis sa jej a dieta bude vladnut, lebo zisti aka taktika funguje.

hipuska
2. máj 2024

Netreba o tom stále diskutovať. Vysvetliť raz a stačí. A obrniť sa voči drankaniu.

ivangeline
2. máj 2024

Však hádam si už vysvetlila.

basska_b
3. máj 2024

Chodia spolu do skolky a este aj poobede jej chyba? Skus jej spravit iny program, aby sa na to tolko nefixovala. Hoc aj ist do obchodu alebo tak

autor
3. máj 2024

@basska_b Chodia spolu do škôlky no nie konkrétne do jednej triedy. Chodia do mesta a mesto má viac tried podľa veku detí sú rozdelené. Moja je narodená v auguste a to druhé dievčatko v marci.

andreatytler
3. máj 2024

Ak to tebe nevadi a Natalkyna mama bude suhlasit, ber si Natalku k vam kazdy den po skolke a potom doved Natalku domov.