Stále chorá 3-ročná dcérka

maca2020
5. nov 2023

Ahojte baby ide o to že mala má 3 roky chodí do škôlky ja do práce ale stále je chorá poviem príklad 2 dní v škôlke týždeň doma ja už nevládzem a strašné mi je to ľúto že nemôže byť v škôlke..ja tiež pracujem mám síce na dobu neurčitú ale človek nikdy nevie čo ak má prepustia kvôli tomu je mi hlavne ľúto že mala tam rada chodí ah 😭

chrumka333
5. nov 2023

@maca2020 no to je taký celkom bežný stav....čo dávaš na podporu imunity?

maca2020
autor
5. nov 2023

@chrumka333 imunoglukan

dzulli1980
5. nov 2023

Väčšina detí, ktoré nastúpia do škôlky to tak má ... neopúšťaj sa takto skoro, ešte si tých detských "mňamiek" užiješ ... ja strašne nerada spomínam na toto obdobie, dcéra bola furt chorá, týždeň v škôlke, dva týždne doma, ja už som bola z toho zrelá na guľku do hlavy ... našťastie mám tolerantného zamestnávateľa ... akosi sme to ustáli.
@maca2020

chrumka333
5. nov 2023

@maca2020 ja dávam probiotiká, rybí olej, vitamínovy cukrík a imunoglukan. Denne ovocie,zelenina a väčšinou iba čaj s medom. Tiež je od septembra v škôlke a drží sa, iba zápal spojoviek. Držím palce.

domuska11
5. nov 2023

Iba na podporu ,že to raz prejde....nonstop sme takto bojovali , stále chorí, buď jeden alebo druhý...snáď všetko sme mali,naposledy v máji šarlach a zlomenú nohu 🤦.
Všetko sme skúšali, všetky vitamíny,otužovanie,lieky,čaj s medom,ovocie,strava ,mäso a ak tak stále v chorobách...prvý rok čo sme boli v škole a škôlke bez vymeskania a to je druhak. Len vydržať,naozaj. A čo môžem odporučiť dali sme ich na hokej a mne príde ,že odvtedy je to lepšie až na tú zlomenú nohu 🤭🤦. Veľa síl a netráp sa je veľa mamičiek čo sa takto trápia. Veľa zdravia !

ivangeline
5. nov 2023

Verim,ze je to narocne. Dufam,ze sa s muzom mozete striedat. A mate pomoc v starych rodičoch alebo este aj obcasnu opatrovatelku... Kazda ruka dobra.. :/

bucko555
5. nov 2023

Hlavne treba u detí imunitu podporovať aj inak nie len vitamínmi ....moja malá vitamín asi prvy rok narodenia ten dvit čo to lekárka predpisovala....celý rok neje žiadne vitamíny, nebabusim ju a ani som nikdy neobliekla prehnane ako niektoré matky vonku 20 stupňov a oni decko už vo fusaku .... Zje dosť ovocia zeleniny a to je všetko .....v škole už tento rok boli všetci chorí ona je stale v pohode

betulinka1
5. nov 2023

@maca2020 ten imunoglukan je Dobry ale ma dlhší nástup. Mne detsky imunológ povedal, ze imunoglukan su bojovníci, ktori pomahaju vybudovať imunitu a colostrum su bojovníci, ktori pomahaju, ked uz je v tele bacil. Cize imunoglukan som nasadzovala uz v strede augusta aby sme fungovali, ked sa bacili rozširujú. Inak a ako je mala vlastne chora? Ma iba soplik alebo ma teploty a tak? Lebo aj to je rozdiel. Ak je to len soplik, davala som iba pamycon do nosa. Ak su teploty, tak je to ine.

maca2020
autor
5. nov 2023

@ivangeline práveže nemáme nikoho mne mamina ďaleko býva a svokrovci nula bodov

ivangeline
5. nov 2023

@maca2020 Treba najst nejaku susedku ci aj profi opateovatelku,kt sa neboji soplov. Ja som minule videla za 3,50 na hodinu! Ja davam 5 na hodinu.. Je dobre mat nudzove riešenie.

tanyag
5. nov 2023

U nás to bolo takto od septembra, naposledy som ju nechala doma nie týždeň ale 2 a pol týždňa a už je v škôlke 2 týždne a zatiaľ sa drží...skús ju nechať doma dlhšie, nech sa poriadne prelieči a možno vydrží v škôlke viac...teda ak môžeš...moja sa každý deň pýtala do škôlky, ale nedala som ju...

biglovemom
5. nov 2023

Casom sa to zlepsi.
Umele vitaminy zabudni, tvoje dieta ak neni vazne chore ma imunitu, ta sa musi len vybudovat - a ta sa buduje kontaktom s bakteriami a virmi.

dankanka
5. nov 2023

@maca2020 musi si tym prejst, je dost jedno co das na imunitu..skor tie choroby rychlejsie prejdu ak budes davat aj imunoglukan a podobne. Chodte vela von, hybte sa..

eli2806
6. nov 2023

@chrumka333 prosim ta ktorý rybi olej davas?

chrumka333
6. nov 2023

@eli2806 tento,deti ho vypijú bez problémov,

eli2806
7. nov 2023

@chrumka333 ďakujem pekne 😊

miska1145
20. nov 2023

@maca2020 väčšina detí ktoré nastúpia do škôlky sú na začiatku choré staršia dcéra bola minulý rok stále chorá a teraz aj mladšia teraz už 2 týždeň chodí do škôlky 🙏🏻 ale predtým bola 3 týždne chorá doma a boli sme 4 krát choré a staršia 1x chorá s mladšiou a bola 2 týždne doma ale minulý rok sme so staršiou boli doma furt asi tiež 2 dni v škôlke a týždeň doma

scorpionflower1
20. nov 2023

@maca2020 nie si sama, nasa ma skoro 5 a mame to stale takto, stale je zasoplena, teraz musime ist s nou zas na ORL a na krvne odbery, lebo rano kasle uz 3 tyzdne. ATB nepomohli. Samozrejme, je uz doma 10 dni a min. dalsi tyzden bude. My sa striedame pri nej s muzom, ale je mi strasne luto, ze nemoze do skolky za detmi.

ivkag3001
31. dec 2023

Nam sa osvedčil Narosan z Justu, na podporu imunity. Obsahuje niekoľko vitamínov.