Sťahovanie sa do Prahy a vybavovanie škôlky

libuskam
2. jan 2013

Ahojte baby
Potrebujem poradit. V lete sa stahujeme do Prahy. Mala ma od septembra nastupit na ten posledny povinny rok do skolky. Viem, ze sa budeme byvat v Letnanoch. Byt este presne vybrany nemame.
Ako mam vybavit dcerke skolku???

mirka1611
2. jan 2013

Ahoj, v tomto ti neporadím ale do Letňan sme akurát pred dvoma týždňami prišli aj my 🙂 ak chceš, napíš do správy viac 🙂

balumi
3. jún 2014

@libuskam ahoj, my sa budeme do prahy stahovat na jesen, vedela by si mi prosim poradit so skolkou?
este neviem ako s byvanim, ale pracu bude mat manzel v prahe 5, nepoznas tam nejaku dobru skolku..?najlepsie anglicku....a ako ste na tom s byvanim,...ake su priblizne ceny a tak.🙂 dakujem za akukolvek info. 🙂

ovaaa
13. nov 2021

Podľa bývania alebo práce by som hľadala najbližšie skõlky. Pozrela na stránke info, vybavenie škôlky a kontaktovala e- mailom či vôbec majú kapacity ju zobrať. U nás sa žiadosti vybavujú dosť vopred a čakáš na schválenie. Nemyslím, že by to bolo veľmi rozdielne. Osobne by som si najskôr zriešila bývanie. Treba si hlavne zabezpečiť lekárov pretože dieťa ti bude zrejme viac doma ako v škôlke.