Správanie 3-ročnej dcérky

16. sep 2024

Ahojte, kto to má alebo mal tak ako my. Máme 3r dcérku a 15m synčeka. Od kedy sa narodil tak dcérka žiarli čo je úplne normálne , niektoré deti žiarliť niektoré nie. Ona je jedna z tých ktorá žiarli no a odvtedy ako sa nám narodil syn tak je vlastne tatinkova , je to z jednej stránky super ale na druhej stránke somnou nechce nič robiť ak je on doma. Chce len tatinka , somnou aj keď ide von ze tatinko ostane doma je to na silu, nechce mi dávať pusu ani objať sa ani nič podobné. Je mi smutno z toho, ale tak nerobím veci na silu nechávam tomu čas.. kedy sa to v akom cca veku napraví? Ze to bude ako predtým..

kristinka92
16. sep 2024

áno u nás presne to iste. hneď ako som prišla z pôrodnice to bola totálna zmena aj pre mna, pretože dovtedy bola len maminkina. ale teda neviem kedy to prejde, doteraz to tak zostalo že keď sa buchne, tak mna obehne a uteká za tatinkom. som z toho celkom smutná :/

colsami
16. sep 2024

To prejde. U niekoho skor, u niekoho neskor, takze je zbytocne kedy to preslo u susedky ci kamosky... 😉
Uzivaj si zatial ze nevisi na Tebe, ved nech si buduju s tatinkom vztah, mas urcite dost co robit za ten cas s chlapcom a v domacnosti... Takze neries a nesil to.

deti95060810
16. sep 2024

poznám... 😉
som len taká náhrada...

henikap123
16. sep 2024

Mna by to tiež zaujimalo 🙂 mne sa narodilo bábätko teraz a syn 2 ročný len s ockom chce všetko robiť. Ani obliecť ho nemôžem, ani vybrať z jedálenskej stolicky, ani z môjho taniera nemôžem dať keď má take iste jedlo aj ocko 🙂 ale nerobím si z toho nič. Keď ocko ide do prace som dobrá aj ja 😀