Spoločný dar pre pani učiteľky

4. jún 2023

Ahojte maminky, syn bude končiť posledný ročník v MŠ a teda najprv sme mali kupovať spoločný dar pre p.učiteľky ale nakoniec kazdy zvlášť budeme ale ja vôbec neviem čo kúpiť takto sama aby to nebolo malo ani vela. Ďakujem za každú radu

mikadooo
4. jún 2023

My sme kúpili kvety. Nikto nič neplánoval hromadne, ani nikto nič neriešil, že plánuje kúpiť, mne to bolo také divné, že nič, len dovidenia poviem, tak som kúpila obom učiteľkám aspoň kyticu.

pribinak
4. jún 2023

Kvety a napr sadu nejakých lepších čajov, alebo ak vieš akú kávu učiteľky pijú, tak kávu

Nekupuj žiadne lapace prachu, najlepšie sú darčeky čo sa zjedia, alebo vypijú

nique
4. jún 2023

Kvety + Vždy dávam darcekovu kartu DM. Tam si každá žena niečo vyberie. Žiadne “suveníry”, takých maju učiteľky stovky.

romanka06
4. jún 2023

Aj kvalitná bonboniéra určite poteší 😁

spadnutaslivka
4. jún 2023

@romanka06 ak sa cestou neroztopí 😀

autor
4. jún 2023

@nique za kolko €? Urcite žiadny lapac prachu nechcem to viem ze je zbytočne ved toho by mali veľmi vela za tie roky

nique
4. jún 2023

30€. Ale 20€ je podľa mňa fajn.

zmrzlinka2021
4. jún 2023

Kvety vždy dávame na cintorín

lauriik
4. jún 2023

Kvety, cokolada, vino, ja som chcela kupovat mydlo + krem z yves rocher ale nakonec sme dali spolocny darcek - wellness.

autor
4. jún 2023

@lauriik toto je inak najlepšie vie sa nato viac rodičov poskladať a lepšie sa to využije ale tak ked sa nevedia rodičia dohodnut co narobím 😏