Škôlky v Prešove

malucqa
31. jan 2012

dobry den mamicky z presova okolie sekcov chcem sa vas opytat do akej skolky davate svoje ratolesti tento skolsky rok. 🙂 alebo kde si myslite ze je najlepsia skolka ...co je pre vas rozhodujuce..a ci ste spokojna ako ste to znasali atd.........dakujem za vsetky odpovede 😵

babejka1
6. feb 2012

Keď Vám môžem poradiť tak ja som dávala dcéru na Sekčov ul. Čergovská do škôlky a som bola veľmi spokojná. Teraz dávam mladšiu dcéru do škôlky ktorá je na dedine nakoľko sme sa presťahovali, ale není som spokojná /. Je to fakt rozdiel škôlka v meste a na dedine.

malucqa
autor
6. feb 2012

@babejka1 dakujem porozmyslam ale nechcela by som ju davat daleko od bydliska nakolko neznasam ranne zapchy.

zvonkohra
18. feb 2012

@malucqa ale ved cergovska je na sekcove

adri266
18. feb 2012

Dcerka chodi na Zemplinsku a sme spokojni. No vela zavisi nie priamo od skolky,ale od ucitelky. Minuly rok chodila chvilku na Jurkovicovu, a tam bola taka mlada p. ucitelka, ked som po dcerku prisla, v triede chaos, deti behali a ona upratovala za nimi hracky, nevedela si s nimi rady. Teraz je dcerka v triede, kde su skusenejsie p. ucitelky, a su velmi mile, takze z nasej strany maximalna spokojnost.

zvonkohra
18. feb 2012

inak ja som dala prihlasku na cergovsku a dumbiersku...ale kedze dcerka bude mat az v januari 3r tak si myslim ze skor ju vezmu na cergovsku a potom budem vediet ci sme si dobre vybrali

malucqa
autor
19. feb 2012

my asi na bratislavsku mam to hned za blokom..inac aj my nasu davame v januari..tiez ma vtedy 3 rocky

kubanka
25. feb 2012

Ahojte nase dve dievcence chodia na Zemplinsku a som velmi spokojna. Obidve nastupili, ked mali 2,5 roka a nebol s tym problem. Maju tam aj rozne kruzky, takze netreba ich nikam vozit mimo. Starsia chodi na tanecnu a mladsia pojde tiez od septembra.

mirka12011
25. feb 2012

@malucqa
@kubanka
pozeram ze byvate blizko mna :D:D:D

malucqa
autor
27. feb 2012

@mirka12011 nakoniec zistime ze sme susedky 🙂

mirka12011
27. feb 2012

@malucqa 😀 je to mozne :D:D:D

malucqa
autor
29. feb 2012

a kde presnejsie byvas prosim ta 😕

mirka12011
15. mar 2012

@malucqa
@malucqa
opal 😀 😀 😀

malucqa
autor
15. mar 2012

@mirka12011 no tak to niesme daleko od seba 🙂

mirka12011
15. mar 2012

@malucqa 😀 ty nevies ktora skolka je tu lepsia? Mne sa zda ze Zemplinska ci?

malucqa
autor
1. apr 2012

@mirka12011 ja som pocula ze ucitelia tam dost kricia.ja davam na bratislavku..kusok od zemplinskej.je to mala skolka.mila pani riaditelka,aj ucitelky co by mali malu dostat od septembra.ale vonkajsie okolie skolky nic moc..ta tak 😒

darina2010
22. júl 2012

dobrý deň a neviete mi niekto poradiť dobrú škôlku sídlisko -2-3 ? viem, že je tu dobrá cirkevná škôlka ale poradovník už 3 roky dopredu

molly28
23. júl 2013

ahojte ...dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D