Škôlka Vysnívaný domov

lakocinka4
27. jan 2015

Chcem sa spytatm ci mate niekto skusenosti zo sukromnou skolkou vysnivany domov na Fedinovej?

katacenka172
10. mar 2015

Lakocinka4-ja mam.chodia mi tam deti.vrelo odporucam,deti aj ja ju mame velmi radi.nedam na nu dopustit.🙂

didusska
12. mar 2015

@katacenka172 Ahoj chcem sa opytat kolko zhruba vyjde cenovo skolka na mes? V cenniju maju indibidualne Dakujem

tinkaw
7. júl 2016

@lakocinka4 rozhodli ste sa nakoniec pre skolku Vysnivany domov? Ak ano, co na nu hovorite? Dakujem

lakocinka4
autor
7. júl 2016

@tinkaw dcerka tam chodila mesiacov. Vtedy ešte nemali spravené ihrisko,takze chodili málo von. Ale už ho spravili,tak je to lepšie. Sú určite aj lepšie škôlky,ale mala som to pod domom,tak som inú neriešila.

majusqa77
7. júl 2016

@tinkaw nas tam chodi 🙂 a aj @katuliacik tam ma synatora 🙂

katuliacik
7. júl 2016

za nas spokojnost

tinkaw
11. júl 2016

@lakocinka4, @majusqa77, @katuliacik Dakujem 🙂

katuliacik
11. júl 2016

@tinkaw ak hladas klasicke zariadenie, nie montessori s fancy shmancy stravou tak je toto ok, chod si to kuk

lucily
22. sep 2018

Ahojte, chodí niekomu dieťa aktuálne k najmenším - Zabkam vo vysnívanom domove? Ďakujem.

majusqa77
22. sep 2018

@lucily ja mam v mravcoch a lienkach. Mala bola v zabkach vlani

kulzuz
3. júl 2020

Môj tam chodil a som veľmi spokojná, že sme vymenili škôlku za inu

s4muel
6. júl 2020

@kulzuz preco a za aku?

kulzuz
6. júl 2020

@s4muel posledný rok sa učiteľky menili ako na bežiacom páse. Ine hovorila p. riaditeľka iné učiteľky. Dieťa špinavé po jedle... nič zásadné ake viac drobnosti. Učiteľky sa veľmi snažia, ale veľa deti v triede...