Škôlka v Trenčíne

samdia
7. jan 2014

V priebehu mesiaca jún 2014 plánujeme otvoriť novú súkromnú škôlku na sídlisku Kvetná (v budove bývalej škôlky), momentálne sa prestavuje interiér a v máji upravujeme dvor a ihrisko. Ak vyberáte škôlku pre Vašeho "drobca" rada Vám poskytnem bližšie informácie.

lutia
7. jan 2014

@samdia môžte mi dať nejaké info....

samdia
autor
8. jan 2014

Škôlka je plánovaná pre max 10 detičiek od 0,5 do 6 rokov o ktoré sa budú starať dve zdravotné sestry s praxou a skúsenosťami so starostlivosťou o deti. Popri hrách sa deti naučia základom hygieny a samostatnosťi pri jedení a obliekaní, hravou formou sa naučíme i základy anglického a nemeckého jazyka. Pred škôlkou bude oplotené ihrisko iba pre "naše" deti. Strava bude dodávaná prevádzkou špecializujúcou sa na detskú stravu, pitný režim a ovocie zabezpečuje školka. Pri prihlásení detí do našej škôlky budú mať rodičia nárok na príspevok pre starostlivosť o dieťa vo výške 230 €. Výška poplatku za celodennú opateru v škôlke bude podľa veku dieťaťa od 230 do 250 €. Prevádzka škôlky bude od 7:00 do 17:00 prípadne podľa dohody s rodičmi. Ak máte ešte nejaké otázky rada Vám odpoviem
prajem krásny večer

adi77
14. jan 2014

Dobry den, prave vyberame skolku pre nasho drobca, (bude mat 2roky) Vasa poloha nam velmi vyhovuje. Mohli by ste mi na Vas poslat tel. kontakt ? Dakujem

samdia
autor
14. jan 2014

Dobry večer,
skolku planujeme otvorit od 1.6.2014, vo februári budeme posielať prihlášky.
kontakt : e-mail: skolka.kvetna@gmail.com
tel: 0911780334

cubanka
16. jan 2014

Dobry den aka bude cena pre starsie dieta myslim 3 a viac rocne?

samdia
autor
16. jan 2014

Dobrý večer, cena za starostlivosť o deti od 3 rokov bude 230 €/mesiac.

anitab
16. apr 2014

@samdia este su volne miesta v skolke k junu?

alexadriana
16. aug 2014

Ahoj,prosim ta ta skolka na kvetnej funguje?chcela by som tam dat syna.diky

sonicka22
21. nov 2014

dobry den naberate aj počas školskeho roku? mam 2,5 r chlapca a chcela by som uz nastupit do prace dakujem za odpoved