Škôlka v Stupave

kiddy
26. jan 2012

Ahojte.Potrebovala by som poradit. Som cerstva Stupavcanka, uz druhy mesiac.A riesim dilemu.Dcera chodi zatial do skolky do Bratislavy a ja som na rodicovskej dovolenke so synom.Neviem sa rozhodnut, ci ich zapisat do skolky a neskor do skoly v Stupave alebo v Bratislave.Ja budem pracovat v BA.Obe moznosti maju svoje vyhody a nevhody. Osobne si neviem predstavit lietanie BA--Stupava, Stupava-BA pre deti koli kruzkom a vecer si to zopakovat.Ako to riesia maminy, cerstve pristahovalkyne pracujuce v BA?Dakujem

kiddy
autor
26. jan 2012

A mala podotazka: Aka je kvalita ZS v Stupave?

syslica
26. jan 2012

@kiddy Ahoj, skús sa spýtať aj v téme Stupava (alebo tak podobne) v sekcii Regióny... ja síce nie som Stupavčanka, ale o stupavských škôlkach viem toho dosť od mamičiek, ktoré vozia svoje deti do MŠ v Marianke a aj od tých, ktoré zo Stupavy chodia na kurz angličtiny pre deti do MC v Záhorskej Bystrici... štátne škôlky sú tam tuším 3 a poradovníky majú už od narodenia detí... veľmi veľa by ti vedela o tom porozprávať @sjuzocka - minulý rok bolo cca. 100 neprijatých stupavských detí, rodičia to riešili ako mohli...

sjuzocka
26. jan 2012

Ahoj @kiddy , co sa tyka skolok, dostat sa tam je skutocne obtiazne. Mozno ti to ulahci rozhodovanie, ked ti dieta do skolky v stupave nevezmu a zostane ti len ta bratislava :-/ samozrejme mozno budes mat stastie... prave sa chystaju zapisy, tak by som si to byt tebou obehala a budes vidiet na com si.
No a co sa tyka ZS, vrabce si tu cvirikali, ze prvy stupen este ako tak, ale druhy stupen je v znameni drog fetovania a podobne. Ja sa veru nechystam umiestnovat sem dieta do ZS, zila som od mala v petrzalke, ale tolko fetakov, co tu viiidam, tak o tom petrzalka ani nechyrovala :( no moc som ta nepotesila, z vlastnej ruky ti mozem dat akurat tak informaciu ze do skolok je tazke sa dostat...

evka4
26. jan 2012

@sjuzocka ahoj, prosim ta, kedy budu zapisy do skolok v stupave? coskoro sa tam stahujeme a rada by som to stihla. dakujem.

mateson
26. jan 2012

@sjuzocka troška mimo témy. Ja som dávnejšie čítala jednu debatu na modrej streche o Stupave. Vtedy som tam prispela tým, že Stupava je drogový raj Záhoria a diskutujúci ma zotreli, že čo trepem. Tak teraz si mi to pripomenula.

boba82
4. sep 2015

ahojte maminky,

viidim, ze je tu viac skupin s mamickami zo Stupavy, tak skusim: Hladam mamicku, ktora by si chcela privyrobit popri materskej vyberanim mojho synceka z MS v Stupave. Ide cca o 1,5 hodinu strazenia. V pripade zaujmu ma kontaktuje do IP. Dakujem