Škôlka pre alergika s malým kolektívom v Košiciach

markusito
1. dec 2015

Chcem sa opytat ci nema niekto skusenost so skolkou alebo jaslami kde beru alergikov. Potrebujeme upravenu stravu a aj cvicenia. Najlepsie mensi kolektiv. Dakujem

tova
2. dec 2015

na co ma alergiu? potraviny? pel? material?

markusito
autor
2. dec 2015

mliecna intolerancia a pel a prach

jacob15
2. dec 2015

Moja dr.safcakova mi odporucila sukromnu skolku na Alesovom nabrezi. Som spokojna ,je vyborna. Uci sa v nej anglicky a podla Montessori

tova
2. dec 2015

ale nerob s dietata hendikepa. Aleregie ma v dnesnej dobe 1/3 deti. Pelu a prachu sa nevyhne ani doma, na to sa berie antihistaminovy syrup raz denne, a stravu upravia v kazdej skolke. Co ma s alergiou spolocne mensi kolektiv? a cvicenie? Jacob15 anglictina a montessori nema s alergiou nic.

jahodka11
2. dec 2015

@markusito
@tova no mne prvy syn chodil takto do speci skolky skoro 2 roky, kym sme sa neprestahovali mimo SK..ale byvali sme v bratislave....
urcite nerobi zo syna hendikepa, ako pises...intolerancia je vazna vec! nam to velmi pomohlo, kazde dieta malo na obed skoro nieco ine 🙂 ale nakoniec sa maly vyliecil z alergie na vajecny bielok, cize ja len odporucam speci skolku, verim, ze najdes a budete spokojni 🙂

markusito
autor
2. dec 2015

@tovatova nerobim s dietata hendikep ale ked je raz az prilis precitlivele na potraviny tak asi budem hladat pre neho nieco co bude pre neho najlepsie. Maly kolektiv preto lebo velmi zle reaguje na choroby. Aj po prelieceni velmi dlho ostava ekzem. Tak radsej predist tymto veciam. Viem ze si dieta ma prejst detskymi chorobami ale preco nevytvorit lepsie prostredie na to aby dieta bolo viac v kolektive mensom ako doma s ekzemom. Ci?

bibistec
2. dec 2015

@markusito na terase je specialna skolka skus pogooglit nepamatam ulicu niekde na ludovej ale ci aj ulica je ludova...ale tam niekde. tam maju vselijake deti a malicky kolektiv opytaj sa tam

markusito
autor
2. dec 2015

@bibistec Dakujem bibistec. Ak ma este niekto nieco poslite plss. Nejake skusenosti by mi pomohli

bibistec
2. dec 2015

@markusito len zas je problem sa tam dostat ale v sukromnych by si nemala problem ak najdes malu sukromnu...