Škôlka Bzovická v Bratislave. Ste s ňou spokojné?

xlucia
6. sep 2011

prosim vas komu tam chodia deti, alebo chodili posledny rok ci dva, ako ste spokojne celkovo, ako s pristupom ucitelky, a ake mate skusenosti so spravanim pani riaditelky
dakujem

xlucia
autor
6. sep 2011

nikto nema dieta v tejto skolke??

vegalogic
6. sep 2011

ahoj, aj mne tam teraz zacala dcera chodit a pocity mam zmiesane. Je v prvej triede. vcera bola celkom OK, dnes uz do triedy nechcela ist a teraz ako zaspavala plakala a vykrikovala zo sna. Vobec neviem co si mam o tom mysliet. ☹. Zajtra sa pokusim porozpravat s ucitelkami, snad to nejako vyriesime.
A vy mate ake problemy?

xlucia
autor
6. sep 2011

@vegalogic ja som tam riesila jeden problem, aky nechcem takto verejne a zostala som maximalne sokovana postupom a pristupom. bola som velmi sklamana, inac synovi sa tam paci

xlucia
autor
8. sep 2011

este niekto sa najde?

jarra
13. sep 2011

@xlucia mne tam chodila dcérka do prvej triedy minulý rok, ale po mesiaci som ju odtiaľ zobrala, nebola som spokojná s prístupom jednej pani učiteľky (ktorú podotýkam už vyhodili a tento rok tam nepracuje) Malá tam odmietala chodiť, začala sa v noci budiť a plakala, ráno sa vypratať z domu bolo nemožné. Najprv som si myslela, že je to normálne a malá si zvykne ale po rozhovore s dotyčnou pani učiteľkou sme sa aj s manželom rozhodli, že ju tam už nedáme, zostala som s ňou ešte doma a teraz v septembri nastúpila nanovo do novej škôlky a chodíme tam s úsmevom (samozrejme že bol aj plač - prvé štyri dni pre triedou) ale už to prešlo a malá sa do škôlky teší. Akurát dnes keď som jej hovorila, že v piatok môže ísť na obed domov, že pre ňu prídem, tak mi povedala : Mami ale ja chcem spinkať v škôlke 🙂 .. to asi hovorí za všetko

katmi
14. sep 2011

@xlucia mne tam mala sice nechodila do skolky,ale do jasli a teda TOTALNE NEODPORUCAM!!!!! 🙄 a nemyslim si, ze skolka by bola na tom lepsie, kedze jasle,ktore su pri MS Bzovicka maju titul sukromne, ale od sukromnych jasli maju teda na mile daleko... 😠 🙄

katmi
14. sep 2011

@xlucia o pristupe podaktorych uciteliek sa tu nebudem ani vyjadrovat 😒 a to maju na starosti rocne deti...

xlucia
autor
14. sep 2011

@jarra a co sa drobcovi stalo? veru neviem kto mal min. rok prvakov, ale tento rok tam maju viacej novych uciteliek, mam ten pocit

xlucia
autor
19. sep 2011

@katmi preco neodporucas? v jasliach robia ini ludia ako v skolke. nie? spolocne maju len varenie

vegalogic
8. okt 2011

ja mam dceru v skolke a syna v jaslickach a nemozem si stazovat.
V jaslickach su velmi mile a ochotne, maly sa tam velmi tesi a ked prenho pridem, ze ideme domov, ani sa mu velmi nechce. Ked sa aj malemu stane, ze sa pocika ci uz pocas dna alebo v spanku, tak ho prezliekli a veci mu prevesili cez dvierka skrinky. Prostredie je dobre, cena prijatelna. So skolkou maju spolocnu len kuchyni, nic viac.
V skolke sme mali par dni tazkych, ale to asi vacsina skolkarov v prvej triede, ale uz si zvykla a velmi sa tam tiez tesi. Maju jednu starsiu, taku prisnejsiu, pani ucitelku a jednu mladu, ktora sa im velmi venuje a dcera si ju velmi oblubila. Ked sa aj stalo, ze sa dcera pocikala alebo na dvore zaspinila od blata, prezliekli ju alebo ked po cca 45min uz nechcela spat, nenutili ju a ticho sa mohla hrat.
Ono v skolke aj v jasliach velmi zalezi od ucitelek v triede, ale aj od samotnych deti ako su naucene z domu a ako sa vedia prisposobit. 🙂

viva02
3. jan 2014

@xlucia
Ahoj, rada by som obnovila tuto diskusiu a spytala sa, takto, s odstupom casu, aky mas nazor na MS Bzovicku? Aky problem ste tam vtedy riesili? Mozes pisat aj do IP.

xlucia
autor
4. jan 2014

@viva02 ahoj. mas IP

luseta2000
8. jan 2015

@xlucia Ahoj prosim ta mohla by si mi napisat o školke Bzovickej? dcerka mi teraz chodi do sukromnej školky lebo mi ju minuly rok nevzali na turniansku ani na Bzovicku (je novembrova) ale tento rok uz hadam ano, len neviem ktora skolka je lepsia, na turniansku pocujem same chvaly ale ak ta mozem poprosit napises mi nieco aj na bzovicku? Byvame pri boch. dakujem velmi pekne

xlucia
autor
8. jan 2015

@luseta2000 ahoj. co chces konkretne?

luseta2000
12. jan 2015

@xlucia Ahoj ci si bolo spokojna s ucitelkami hlavne o to mi ide,ake sú, ako sa spravaju k detom a ci ich aj nieco naucia, tym myslim ci iba nesedia v skolkach a nepoteraju telku napriklad, alebo po nich nevrieskaju (ako som uz par krat zazila )a co sa tyka stravy hlavne ci deti nenutia vsetko zjest, lebo moja mala nie je velky jedak a teraz chodi do sukromnej a tam je to ok, tak aby nemal traumu 🙂
dakujem za odpoved

xlucia
autor
12. jan 2015

@luseta2000 s ucitelkami som an tom tak ze tie starsie su v pohode, mladsie treba napominat, lebo sa im zo zaciatku nechce utierat zadky, ucesat ci pomoct utriet po plavani.... celkom sa da.mojho do jedla netreba nutit ani jedneho, a neviem o tom ze by niekoho niekto nutil. toto synovia nikdy neposminali. tym malym pomozu aj kucharky ak treba, necakaj ziadnu genialitu, ale inak v pohode. varia relativne.... je aj zelenina aj salaty, ale deti to maloktore zjedia , nie su naucene z domu... co sa tyka telky, tu pozeraju malokedy. vela tvoria, nastenky su stale plne, tiez dobre pripravuju predskolakov do skoly. normalne maju telesnu, bazen, byciklove dni. v tomto maju zavedeny dobry system. maju hlavne v zime divadielka, a kde ake somariny ako pecienie zdobenie pernikov, vajec, chodi tam mikulas. hodnotim ju tak ze hoci ma skolka urcite aj nedostatky, tak plusy vysokoprevazuju. drviva vacsina uciteliek je v pohode. a na tapu natrafis hocikde...

luseta2000
12. jan 2015

@xlucia dakujem 🙂 velmi pekne za odpoved

sixinka
6. mar 2015

poradi nam niekto? turnianska alebo bzovicka?

miriam166
19. feb 2017

@sixinka Ahoj ako si sa rozhdla prosim ta? a si spokojna? Ja mam tuto dilemu tento rok. Dakujem

meiwe
20. mar 2017

@luseta2000 ahoj dala si nakoniec do ktorej skolky dieta? Dakujem

luseta2000
21. mar 2017

turnianska

meiwe
21. mar 2017

@luseta2000 vies mi napisat preco tu ?