Škôlka Budapeštianska 1 a Budapeštianska 3 v Košiciach

marci1408
13. dec 2011

Ahojte maminky. Rozhodujem sa, do ktorej z vyššie uvedených materských škôl by som mala zapísať svoju dcérku. Mám už pozitívne aj negatívne skúsenosti z tohto obdobia u môjho syna, takže preto táto moja opatrnosť a diskusia tu na MK. Bývam neďaleko týchto dvoch materských škôl, ale nemám možnosť zistiť rozdiel medzi nimi. Jedna z nich má web stránku, ale to je málo na posúdenie. Pomôžete mi s tým? ĎAkujem 🙂 🙂 🙂

zuzanaadam
15. dec 2011

ahojky zatial som nepočula negatíva ale ani žiadne vav. moj syn chodí na hroncovu ale tiež to tam nie je ideálne. ale vraj sa tu otvára v apríli nejake nove centrum na terase a vraj má konečne mysliet predovšetkým na rodičov a ich deti a nie na zárobok tak som zvedavá pojdem pozriet.aj ked určite to nebude nalacnejšie ale z niečoho žit a naklady platit musia. pozri v katalogu firiem myslím materské centrum žabiatko sa vola

katusskaa
15. dec 2011

ahoj, my sme v budke 3. ja ani tak neriesim ci sme spokojni my, ale ci je spokojny syn. a on je. co mozem objektivne na budke 3 pochvalit je ich web, otvorenost smerom k rodicom, tym padom nasa dobra informovanost, zverejnovanie fotografii, vela akcii ci uz bez alebo s rodicmi. snazia sa zapojit mamky a ockov v co najvacsej miere, to nemusi kazdemu vyhovovat ale mne sa to paci. maju dobru ponuku kruzkov, odkedy sme tam, dost sa snazia vynovovat zariadenie skolky, vonku aj dnu, maju novu pocitacovu ucebnu, vytvarny "atelier" resp dielnu, atrium vo vnutri - to vyuzivame pri vystupeniach, aj v triedach dost renovovali, podlahy, nove stoly, stolicky, tento rok lehatka a periny. deti v triede z roka na rok nemiesaju, to si ani neviem predstavit, pekne maju jeden kolektiv a rovnake ucitelky. v budke 1 je to naopak - kamoska tam ma syna a dost s tym bojovali, nepacilo sa im, ale nepochodili. je aj trieda pre umelecky nadane deti, viac info je na stranke. vsetko je o ludoch, cize sympatie resp nesympatie ci uz k ucitelkam alebo k spoluziakom - to sa neda vopred vybrat🙂)) ale ako som napisala - hlavne nech sa dieta citi dobre a nech sa nauci zit v kolektive, respektovat autority a pod. bez nejakych velkych stresov.

lietava
31. okt 2012

Ahojte mamičky, chcela by som vás poprosiť o súčasný názor na škôlku Budapeštianska 3 na sídlisku Ťahanovce v Košiciach. Chcela by som tam dať syna, ale rada by som mala aj nejaké iné informácie ako poskytuje internetová stránka škôlky - aký je váš názor na škôlku, pani učiteľky, prístup a vôbec dojem. Hľadám hlavne ľudsky prístup, vybavenie škôlky nie je až také dôležité. Budem rada za akékoľvek názory.

lenuska2010
14. feb 2014

Materská škôka Budka3 má peký web, ale to je tak asi všetko ;) Vedenie mi sympatické nie je, uričteľky su ešte ako tak dobré. Nechápem, prečo na web dávajú všeliaké nepodstatné fotky ale keď ma zauíma prestor škôlky tak sa musím doklikávať a preklikávať celé hodiny. Materská škôlka Budapeštianska 1 to má pekne priehladné a celkovo je to krajšia školka, učiteľky sú milučké, vedenie sympatické ;) Materská škôlka budpeštianska 1 je nejlepšia ;) vedie sa o nej diskusia tu: https://www.modrykonik.sk/forum/mame-doma-skolkara-3-5-rokov/budapestianska-1-v-kosiciach/