Škôlka a detská intimita

322sima123
29. nov 2022

Ahojte, zaujmalo by ma, či ste sa stretli vy alebo vaši známi s tým, že sa deti v škôlke prezerali alebo chytali? ( zadok, predok?) Hlavne v Nitre, lebo tu mam dceru v škôlke. Veľmi ma to znepokojuje, najmä po tom incidente v Nemecku v sukromnej škôlke keď sa zistilo ze to deti pod dohľadom učiteliek robili.. ako je na tom Slovensko.. male deti to nepovedia či spytať sa to na rovinu uciteliek?

klarissa25
29. nov 2022

🤷‍♀️🤦‍♀️🙈

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baskustek
29. nov 2022

@modrykomik 😁😁 Dnes tu ide karta 😄

jesenzima
29. nov 2022

Deti sa pozerajú a prezerajú, lebo sú zvedavé. Moje dieťa sa tiež pozerá.. ale vie, že chytať nemá, a ani nikto nemá chytať ju ...

mondolina
29. nov 2022

detská zvedavosť, chytať zakázané - toto svojim deťom vysvetliť.

guliver19
29. nov 2022

@322sima123 boooooze hlavne sa z toho nepokakaj😁spdoma gomora v kazdej skolke😁

anjelaa
29. nov 2022

Robím v škôlke 10 rokov, bežne sa deti same seba pozorujú. To, že by sa navzájom chytali som nezažila.

zuska_bluzka
29. nov 2022

Ešte aby ti neprišla zo škôlky domov tehotná, že?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tehotna40
29. nov 2022

@jabadabadu ja si napr nepamätám, žeby sme si niečo ukazovali.
@322sima123 treba sa o takých veciach s detmi rozprávať a vysvetľovať im, potom nebudú také zvedavé. Ja by som túto tému tak nezosmiešňovala, práve sme prežili v škôlke veľmi nepríjemnú skúsenosť s ucitelkami ,bývame neďaleko Nitry. Dejú sa rôzne veci a deti ešte nevedia co im druhí môžu robiť a co nie... ja keby zo svojimi deťmi o tom nekomunikujem nezistila by som, čo som zistila, lebo by to syn sám od seba nepovedal, považoval to za normálne a myseľ si, že to tak proste v škôlke chodí....