Rozhodnutie zo škôlky

10. jún 2021

Ahojte mam otazocku dnes mi volali zo skolky kde som podala ziadost ze si mam prist pre rozhodnutie do skolky zajtra .. ale nic viac 🤷‍♀️prosim Vas mozu mi dat aj to ze mi ju dcerku neprijali? Vam to ako oznamili dakujem

felicita027
10. jún 2021

áno, tiež sme boli v MŠ a v rozhodnutí je napísané či prijali alebo neprijali. Musia sa ku každej prihláške vyjadriť a nie len k tým, ktoré prijali.

autor
10. jún 2021

Ja viem,kamoske posielali list zo skolky ze neprijali .. mna volaju zajtra medzi 9 az 12hod.. tak zato sa pytam .. ci sa mam tesit 😂

alana1
10. jún 2021

no zalezi kolko rokov ma dieta...napr u nas do statnych skolok deti narodene v 2019 neberu vobec buduci rok...

lienka175
10. jún 2021

@alana1 to ste na tom ešte dobre, u nás ani rok 2018 neberú

alenamihal
10. jún 2021

mne riaditelka pisala sms a zajtra osobne po rozhodnutie...mne povedala,ze mala 83 ziadosti a prijimat mohla len 30 deti.. no masaker...

autor
10. jún 2021

@alenamihal to Vam takto povedala rovno do telefonu? Drzim palce.. u nas je 5 MŠ .. tak som zvedava 🙂

alana1
10. jún 2021

@alenamihal u nas v jednej skolke mala 105 ziadost a 30 mohla vziat... :(

alana1
10. jún 2021

@lienka175 och tak toto je iny brutal uz

zuzubb007
10. jún 2021

Nas nezobrali pred dvomi rokmi do dvoch, ja uz na prasky co idem robit, nastastie sme boli na cakacke a jedno dietatko odhlasili, inac vsade plny stav rozhodnutie sa chodi bravat vzdy bud prijmu alebo nie

denka001
10. jún 2021

Škôlky sú masaker mne tiež nezobrali dieťa do slovenskej skolky z maďarskej mám obavy

leskovael
10. jún 2021

Jasné že môžes mať ze neprijali, niekde posielajú, tu teda asi dávajú osobne. Nvm kolko ma dieťa rokov ak je predškolského veku tak ich uprednostňujú. Ak menšie a kapacity nepustili, môže byt že dieťa neprijímajú

canis_lupus
10. jún 2021

Včera to jedna influencerka riešila na ig a viaceré mamičky jej písali, že ich takto zavolali a dali aj rozhodnutie, že deti neprijali, jedna vraj takto bola 3x 🤦 Nám 2r3m prijali a ani nás osobne nepozvali, len zavolali a na edupage sme mali rozhodnutie o prijatí 😁

erikaa09
10. jún 2021

Mne pisala riaditelka. Ja som nedava k ziadosti rodny list. A pisala ze kto nedolozil rodny list a papier od dr ma doniest a uz som vedela ze ju beru

felicita027
10. jún 2021

@canis_lupus ako tak čítam komenty aj my sme mali šťastie, že našu 3r prijali 😂 pretože popravde ani nesledujem tú situáciu, čo sa týka škôlok viem, že bude veľa predškolákov a to je tak všetko 😀

evkao
10. jún 2021

@erikaa09 toto zrejme zavisi od skolky, u nasho syna rodny list nevyzadovali (vzali ho), potvrdenie od lekara museli mat pri prihlaske prilozene vsetci

canis_lupus
10. jún 2021

@felicita027 tak určite to ide podľa lokality. Ja som z Tatier a tu je máličko detí. Úprimne som ani nečakala, že ho príjmu, lebo ešte sme žiadali, aby išiel až od 3 rokov, čiže až od februára a tá konkrétna škôlka je populárna aj vedľa v Poprade, tak som bola pozitívne prekvapená 😁 Niekde ako píšu vyššie neberú pomaly ani 4r. Ale inak teda my sme si normálne mohli dať číslo prihlášky cez link na stránke do edupage a tam sme kontrolovali, či už máme rozhodnutie, ale asi to tak všade bohužiaľ nemajú.

oliverceky
10. jún 2021

@canis_lupus škôlka má Edupage?

oliverceky
10. jún 2021

@erikaa09 treba k prihláške aj rodný list? To som ešte nepočula

canis_lupus
10. jún 2021

@oliverceky áno, je to MŠ pri ZŠ, možno aj preto, neviem vlastne, či je to bežné 😅

felicita027
10. jún 2021

@oliverceky aj naša má edupage a to nie je ani spojená so ZŠ

ajka0207
11. jún 2021

@alana1 ale veď deti v 2019 majú dva roky, prečo by ich mali brat, u nás neberú ani 2018.

alana1
11. jún 2021

@ajka0207 hádam závisí v ktorom mesiaci bolo narodené , môj bude mať 2 r 7 mesiacov v septembri , staršieho v tom veku v pohode vzali....

ajka0207
11. jún 2021

@alana1 aha, tak to máte asi menej detí, moja je májová 2019 a ja sa modlím aby ju vzali o rok vôbec, lebo keď šla staršia tak májové deti už nebrali. Len do marca čo mali v tom roku tri.

luccija
11. jún 2021

@ajka0207 zavisi od lokality kde byvaju my sme juh SR okolie Ba a napriklad v nasej dedine neberu ziadne 3 r dieta prisli konecne na rad tie 4 rocne🙂a sukromne v okoli plne tych deti, ktore nevzali min rok ani tento do statnej

natali08
16. jún 2021

vsade sa hovori, ze do skolok sa dostat tento rok pre 3r a 4r je problem. v Ba deti ktore nemali do septembra 3r ani neberu, s nastupom od januara vobec. v nasej skolke prijali len 70 deti z 240 ziadosti (cca). a to je v okoli skolok vela, ale funguje to podla spadovych oblasti. cize ked dieta nezoberu tam kde patri, ma jednoducho smolu 😒

kikulienkadd
7. júl 2021

Ahojte,patrím k tým mamám, ktorým nezobrali do MŠ trojročné dieťa (odvolanie voči neprijatiu som poslala,zatiaľ sa neozvali). Keďže je júlový, vôbec som s týmto nerátala. Mladšie dieťa už nemám, od apríla pracujem (máj+jún bol v súkromnej škôlke-s rodičovským príspevkom sa to dalo, v lete bol plán, že bude doma a aj je,užívame si prázdniny) a od septembra fakt neviem,čo bude. Ako ste to vymysleli vy,ktoré ste v rovnakej situácii? Ja mám (zatiaľ) v pláne požiadať zamestnávateľa o pol úväzok, že by som pracovala 2 týždne v mesiaci (u mňa v práci by to bolo možné), zvyšok si podelia muž +babky. Súkromná škôlka bola výborná, ale je to veľmi veľa peňazí 😔 (bez RP)