Raňajkujú vaši škôlkari doma?

28. sep 2023

Ahojte mamičky škôlkarov. Ako je to u vás? Ranajkuju vaši drobci doma pred tým ako idu do škôlky? Stíhate, majú oni skoro ráno chuť vôbec niečo jesť? A čo v škôlke.. vydržia do desiaty napr. do 8:30, alebo ak ráno jedli, majú vôbec miesto v brušku?
Moja mala, keď je hladná, veľmi sa to odráža na jej nálade a schopnosti cosi pochopiť a spolupracovať. Snažím sa interval medzi jedlami predlžovať, no ide to iba postupne.

lenka.25
28. sep 2023

Moja chodila do škôlky veľmi skoro 6:30 už bola v škôlke a raňajkovala , vždy aspoň kúsok rožka, alebo som jej kupovala ten termix do ruky , alebo aspoň teplé kakao vypila .

zuzanaokasova
28. sep 2023

Naša odmieta doma raňajkovať, čiže až v škôlke. Aj cez víkend ranajkuje az okolo 9 hodiny...

marci77
28. sep 2023

aj nasa ranajkuje az v skolke .....ale oni maju ranajky uz o 8.15-8.30
starsi syn ten zvykol jest jogurt

amelia89
28. sep 2023

Moj syn ranajkuje doma ako je zvyknuty. V skolke na tu desiatu podla mna len minimum zje. Ale tak toto je individualne. Aj dospely to ma kazdy inak.

margaretka_
28. sep 2023

Náš raňajkuje doma, ale odchádzame z domu až o 8.

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ariannazara
28. sep 2023

Doma papa 🙂

beata_k
28. sep 2023

Ano ranajkuje

ja_mama
28. sep 2023

Dcerka tiez ranajkuje normalne doma. Na desiatu mavaju vacsinou chlieb s pomazankou a tie ona nema rada, takze ak by som to nechala na skolku bola by hladna do obeda.

domka222
28. sep 2023

Vždy niečo malé zje

martyzpp
28. sep 2023

Tiez som nevedela ci mam davat ranajky alebo nie, lebo o 8:10 uz maju “desiatu” v skolke. Ale mam este mladsieho syna a po odovzadni starsieho v skolke sa chodime prechadzat, takze ranajkujeme. A starsi syn si vzdy da s nami ale dam mu trochu menej. Ranajkujeme pred 7:00 (vstava 6:15) a do skolky chodi na 7:40. Kolko zje tam neviem, ale som spokojnejsia ked doma zje kusok ovsenej kase alebo prazenice, nez keby mal len chlebik v skolke.

anjelicek26
28. sep 2023

Rano vzdy kakao alebo jogurtove mlieko, banan... uplne s prazdnym bruchom ich nepustim...

lucy_ms
28. sep 2023

Naša až v škôlke, raňajky majú 8:30. Ale ona vstáva po siedmej a v škôlke je tesne pred ôsmou. Ak by vstávala skôr, dávala by som jej niečo malé doma

simona92101
28. sep 2023

U nas rano vzdy teply caj,a bud musli alebo jogurt,popripade wafle do ruky.dcere velmi tie skolkarske pomazanky nechutia

terezka1947
28. sep 2023

Vždy sme ranajkovali.

michaela412
28. sep 2023

Vždy doma vypije plnú fľašu mliečka 😉

autor
28. sep 2023

Veľmi pekne ďakujem za to, že ste sa podelili o svoje skúsenosti. Vidím, že je to celkom rôznorodé a individuálne.

rebrambora
28. sep 2023

O 6 uz sedime v aute, jedia malickost cestou, ale nie vsetci.
Ja som tiez nevrla, ked sa nenajem, muz do seba nieco dostane az po dvoch, troch hodinach. U deti je to tiez tak.

jana_eyre_2
28. sep 2023

Nemám už škôlkarov, ale je to u nás rovnako odjakživa.. dvaja prví nedokážu zjesť nič, ráno im je z jedla na zvracanie a najmladší zase raňajkuje každé ráno.. ja tiež nedokážem od detstva dostať do seba ráno nič, už pri robení desiatej deťom mi je zle keď to jedlo cítim.. chuť na jedlo nabieha tak cca 2-3h po zobudení, aspoň u mojich detí..

mony38
28. sep 2023

Nasa vstava o 6 chodi na 6:40 do skolky ale ranajky odmieta, tak snazim sa aspon teple mlieko dat, aj to je len obcas.

scila
28. sep 2023

Dcéra zje flašku ovocnej výživy každé ráno. V škôlke zje potom často len suchý chleba, lebo nátierky neľúbi.

milanemila
28. sep 2023

Ano ranajkuje rano medzi 7:15-7:30 bud kasu, jogurt alebo vlocky s mliekom, cez tyzden potom 7:50-8:10 vyraza s tatom do skolky a o tej cca 9 maju jedlo v skolke. Dnes mala napr mamovy kolacik, co vcera vecer s ttom piekli. Cez vikend ranajkuje neskor a aj ine jedla, ale cez tyzden mame takuto rychlovku.

olimuc
28. sep 2023

Ranajkuje doma, je to nas ranny ritual, odchadzame 6.15

maryetta
28. sep 2023

Nie. Skusali sme aby sa rano aspon malicko najesli ale nechceli. Nezjedli.

amelie2017
28. sep 2023

Prve 2 roky nie, maximalne dzus vypila, sem tam sa podarilo, ze nieco zjedla. Posledny rok uz si nieco vypytala.

spolumatka
28. sep 2023

Tak keďže sme chodili na 6:30 tak o 6 už mal prichystané raňajky na stole tak ako vyššie spomínané chlebík s niečím , kúsok výživy, termix a teplý čaj tiež si myslím , že do 8:30 by mu bolo ďaleko a hlavne on kamarát s tými nátierkami celkovo nie je takže takto som aspoň mala ráno istotu, že niečo zjedol a vypil

zorkahorka
28. sep 2023

Ano, papa o 7.h termix

lucijalucy
3. okt 2023

Ako kedy. Niekedy chce, niekedy nie.