Prestalo ma 3-ročné dieťa ľúbiť?

11. júl 2024

Mojmu 3 rocnemu dietatku som kazdy vecer pred spanim vravela- lubim ta. Vzdy mi moje dietatko odpovedalo - lubim ta. A potom som povedala - veeelmi. A dietatko mi tiez povedalo - veeelmi. Potom sme si pusinky dali, vystiskali sa. A zrazu ked poviem mojmu dietatku lubim ta, povie mi - ano. A ked poviem velmi, tiez povie - ano. Uz ma prestalo moje 3 rocne dietatko lubit?

pribinak
11. júl 2024

Nie neprestalo, potrestalo opakovať dokolecka to iste ako cvičená opicka

veklipo
11. júl 2024

Lásku, ktorú rodičia dajú svojim deťom, nesmú očakávať naspäť. Dieťa jej musí dostať veľa, aby ju mohlo v dospelosti odovzdať svojim deťom. Nie rodičom.

kiwi3
11. júl 2024

hm. nemas problem so sebahodnotou, ked potrebujes uistovanie od takeho maleho dietata?

traktor
11. júl 2024

Možno ho to už prestalo baviť, že to predlžuješ a chcelo to skrátiť.. 🙈😄Určite ťa tvoje dieťa ľúbi, tak ako ľúbiš ty jeho.. Len mu treba nechať priestor aj dýchať. Je super, že mu hovoríš ľúbim ťa, ale nemusíš za každým očakávať aj odpoveď 😉

h2
11. júl 2024

V preklade to znamená: "Áno, mami, aj ja ťa ľúbim veľmi, ale už ma to nebaví stále opakovať." 😉

stellarstar
11. júl 2024

Žena matka, toto fakt riešiš? 🙈

13uzivatelka11
11. júl 2024

A inak sa celý deň iba obchádzate a jediný spôsob ako si prejavite lásku je ze si to poviete? Ja synovi poviem 10x za večer ze ho ľúbim.. On mi to niekedy nepovie za celý týždeň, ale keď sa mi hodi okolo krku keď prídem domov z práce a 5 minút ma stiska, tak mi nič k tomu ani hovoriť nepotrebuje 😉

autor
11. júl 2024

@13uzivatelka11 To sa ma vazne pytas taky nezmysel, ci sa cely den obchadzame? Od kedy sa mi dietatko zobudi sa hned mojkame. A stiska ma aj bez toho, aby som isla do prace ako ty. Moje dietatko je so mnou doma.

h2
11. júl 2024

Ináč, autorka, to si ešte dopadla dobre. Keď mal môj syn tiež 3 roky, na moje vyznanie lásky som dostala toto (kopírujem z diskusie "Perly našich detičiek..."):

13uzivatelka11
11. júl 2024

Autorka, ty si sa opýtala nezmysel prvá 😀

luliu
11. júl 2024

Aká otázka, také odpovede. Aby sa toto pýtala normálna dospelá žena......

zuzanita1609
11. júl 2024

@h2 zlatý, zlaté 😊

anavixy
11. júl 2024

Toto naozaj rozmyslam, ci sa pytas vazne alebo si niekto robi srandu. Naozaj.. toto nemoze nikto mysliet vazne🫣

rusalinka
11. júl 2024

Autorka, však si to ty, ktorá by drobátka chcela mať doma aspoň 6 rokov? 😉

jakubrianka
11. júl 2024

@h2 😂🤣🤣

basulaak
11. júl 2024

Nie neprestalo. Ale nechce sa mu to cele opakovat. Ano je kratsia verzia utvrdenia. Ale to sa nemozes pytat naozaj toto. 🙃

ns994
11. júl 2024

Dieta nie je cvicena opicka. Myslíš, ze ine deti to nerobia alebo nieco podobne ? Proste sa mu to uz nechcelo dokola opakovat a predlzovat tak to skratil na ano. Ale to neznamena, ze ta nelubi.

januska12323
11. júl 2024

Tvoje "dieťatko" nie je cvičená opica ale človek s vlastným rozumom. Lezieš mu už s tým na nervy tak je rád keď to má rýchlejšie za sebou. Stále ťa má rád aj keď nič nehovorí, láska sa nemeria slovami.

mojemenonikto
11. júl 2024

Buď rada, o desať rokov prevráti oči a oznámi ti, že si trápna 😝

jaskolka
11. júl 2024

Autorka, keď toto je reálne, tak ti odporúčam, odputaj sa trochu od toho "prilepenia" sa k dieťaťu. Možno by bolo dobre, keby šlo do škôlky a ty do prace, lebo podľa toho, co riešiš, očividne ti veľmi neprospieva už byť len doma "so svojím dieťatkom" a od rána do večera sa s nim mojkat.