Pracovný zošit pre 4-ročné dieťa

nuna2112
24. nov 2022

Ahojte žienky poraďte nejakú pracovný zošit pre 4 ročného chlapca. Našla som nejaký nejaký sa volá kiddo world alebo nejak tak a ten sa dá aj zmazať je ku tomu hrúbka tričká čiže sa dá použiť viackrat

margaretka_
24. nov 2022

My mame nejakeho kuliferdika

mogaa
24. nov 2022

@nuna2112 takých zošitov nájdeš v hračkárstvach viac...sú tam úlohy pre menšie deti, aj pre staršie - pre predškolákov....je to od spájania čiarok až po nácvik písania.....sú zamerané aj na motoriku aj na logické rozmýšlanie....to sú ale tie čo je tam fixka a guma s ktorou to vieš zotrieť potom je ich x takých na jendo použitie....daj si do googlu prac.zošity pre deti od 4rokov

mogaa
24. nov 2022

@nuna2112 napr.
https://lerni.sk/collections/pracovne-zosity

hoď si do googlu prac.zošity, nájdeš ich veľa z rôznych vydavalstiev...v hračkárstvach nájdeš aj také čo popisuješ, teda že tam niečo napíše a zotrie, čiže sa to dá použiť viac krát...osobne si myslím že sú lepšie tie jednorazové, lebo vždy je každý zošit zameraný na niečo iné, nie sú tam rovnaké úlohy....a inak hlavne veľa kresliť a rozvíjať jemnú motoriku, či už strihanie, lepenie, navliekanie korálok alebo stavanie lega.....farby, tvary či čokolvek sa naučia lahšie v praxi ako s pracovnými zošitmi......takže nepotrebuješ pracovné zošity, s tými robia úlohy aj v škôlke, každá škôlka má svoje overené...

mogaa
24. nov 2022

@nuna2112 okrem tých prac.zošitov sú fajn aj detské časopisy, sú tam rôzne úlohy poľa veku

nuna2112
autor
24. nov 2022

@mogaa áno pozerala som práve zato sa pytam aj tu lebo na nete rsp v kníhkupectvách čo som pozerala na googli vidno len obal nie obsah a ten kiddo má na stránke video a práve mňa oslovilo to že si to vie zmazať a skúšať znova tie klasické majú v škôlke .Máme doma aj omaľovánky čo sa dá kresliť s vodou a toto ho napr baví aj viackrát to iste

nuna2112
autor
24. nov 2022

@margaretka_ ďakujem pozriem

scorpionflower1
24. nov 2022

@nuna2112 Tieto od Svojtky su pre 3, 4, 5, 6- rocnych su v nich pekne farebne obrazky, kupila som v Martinuse.

nuna2112
autor
24. nov 2022

@scorpionflower1 ďakujem pozriem

zuzikak
24. nov 2022

inak ak mozem odporucit tak svojtka ma pekne pracovne zosity s kategoriou 3-4 roky a 1 knizocka je rozdelena na rozne oblasti rozvoja (kreslenie, pocitanie, vnimanie, pocuvanie..)

nuna2112
autor
24. nov 2022

@zuzikak ďakujem pozriem

annm81
24. nov 2022

@nuna2112 Tie, čo spomínaš, majú anglický názov. Ak ti neprekáža angličtina, tak jedny z najlepších pracovných zošitov pre malé deti má vydavateľstvo Usborne. Volajú sa Little Children's Activity Book - vydávajú aj stierateľné aj klasické. Tie prvé majú výhodu, že sa dajú opakovane použiť (donekonečna, fixa sa dá ľahko zmazať bez stopy). Druhé zas majú rôznorodejšie úlohy a zvyčajne aj nálepky. Nájdeš ich na rôzne témy - príroda, Vianoce, vesmír, piráti, cestovanie, more, jednorožce, dinosaury...

nuna2112
autor
24. nov 2022

@annm81 ďakujem určite na ne pozriem

lenicka298
24. nov 2022

@nuna2112 ahoj, mojej 4 ročnej sa páči časopis Včielka. Ten jej chodí každý mesiac už rok. Sú tam úlohy na dopĺňanie, nálepky, riekanky, maľovanie. Teraz som našla v Pepcu také pracovne zošity, kde sú doplňačky, obťahovanie, maľovanie...Mali viacej druhov. A cena 1-2 €. Mala sa riadne tešila 😊

nuna2112
autor
24. nov 2022

@lenicka298 ďakujem tam ma nenapadlo pozriet

lenicka298
24. nov 2022

@nuna2112 ja som ich tiež našla náhodou, keď som kupovala výkresy. Momentálne máme tieto.

weronika2
24. nov 2022

@nuna2112 ahoj ja som kupila synovi v januari prac zosity od vydavatelstva taktik 3x hviezdicka (1,2,3) a 3x mega blocks (1,2,3) 4 mal potom.v marci..jeho dovtedy nebavilo nic co sa tyka, kreslenia alebo podobnych veci..teraz to robi velmi rad a velmi sa zlepsil

daffodil3007
24. nov 2022

@nuna2112 ahoj, a takéto niečo? Sú rôzne úrovne podľa veku a môžeš mazať koľko chceš 😉https://eshop.albi.sk/kvido-roztancovane-fixky-4/
Ale časopisy Šikovný škôlkár, aj Taktik ma dobre 😉

nuna2112
autor
24. nov 2022

@simona20201309 ďakujem pozriem

nwnw
24. nov 2022

@nuna2112 Macko Pusik to aj v Bille a Coop kupis