Pocikávanie v škôlke

slavuska131
5. okt 2024

Ahojte mamičky tiež máte problém že vaše deti nastúpili do škôlky a začali sa vám pocikávať ?

Mám dcérku 3 ročnú ktorá mi nastúpila do škôlky
Zo začiatku bolo všetko poriadku ale teraz posledné dva týždne sa začala pocikávať a pokakávať v škôlke
Viete mi poradiť čo by som mala ešte spraviť aby sa nebála cikať a kakať v školke na wc

Ďakujem

lossless
5. okt 2024

@slavuska131 mojmu sa to stava, ma 3 a pol, teraz nastupil. Vacsinou sa vypisa ked idu vsetci spolocne, no viackrat sa stalo ze sa nevypisal aj ked mu trebalo pripadne ked mu trebalo pomimo spolocneho pisania tak nic nepovedal. Vravel ze sa boji ze nestihne ked su tam vsetci tak radsej nejde. Je trochu tichsi kym niekoho spozna, zatial to riesime tak ze ho pani ucitelky beru pisat aj ked sa niekto iny vypyta, pre istotu. Skus s nou porozpravat ci ti povie preco nejde, coho sa boji.

slavuska131
autor
6. okt 2024

@lossless tiež mi povie že sa bojí a že sa jej nedá pišať

lossless
6. okt 2024

Boji sa ze su deti naokolo alebo niecoho ineho? Skus sa porozpravat s ucitekou , nasa bola celkom mila a dava ho medzi prvymi pisat a pocka pri nom ci sa naozaj vypisal.

slavuska131
autor
7. okt 2024

@lossless práveže nie ona je rada v spoločnosti aj sa vypiša aj pani učiteľka ju dáva zvlášť pišať keď deti spinkajú ale aj tak sa pociká v postielke