Pocikávanie v škôlke

11. jan 2023

ahojte , chcela by som počuť vás názor , dcéra chodí od septembra do predskolky , prvé dva -tri mesiace všetko ok nepocikala sa ani raz a teraz posledné tri tyzdne sa pocikala asi 4-5 krát , začalo to vtedy keď ju učiteľka nechcela raz pustiť na wc a odvtedy sa jej nechce pitat či môže ist , pita sa len tej druhej učiteľky , dnes prišiel chlap zo skolky , a že učiteľka jej dnes dala plienku , je to normálne ?

pribinak
11. jan 2023

Treba sa porozprávať s papani učiteľkou nech sa ukludni. Lebo dcéra má teraz blok. Dcéra potrebuje posmeliť a nie sa ironicky usmievať či treba plienku

Ehm, pýtať, opytat, spýtať - píšeš s “y”

autor
11. jan 2023

@pribinak písala som narýchlo , no ešte tak pred deťmi povedala že no Katka sa zasa pocikala , treba jej dať plienku , cumel kocar a do malej triedy ju dáme ku malým deťom … dnes mi chlap povedal že mala počas oddychovania plienku …. Od vtedy to robí ako ju vtedy raz nepustila cikat , a pri druhej učiteľke normálne sa pita , ani raz sa nepocika …

januska12323
11. jan 2023

Choď zajtra za učiteľkou, takto sa nemá vyjadrovať. Ak s tým neprestane tak za riaditeľkou.

autor
11. jan 2023

@januska12323 a čo jej mám povedať učiteľke , že čo ako …

pribinak
11. jan 2023

Normálne jej povedz že si nezelas aby sa takto
Vyjadrovala o tvojej dcére a najmä pred deťmi, začnú sa jej posmievať

A ďalšia vec je, že pri druhej učiteľke nemá problém, že je to vec prístupu

januska12323
11. jan 2023

Napr. či by ju nemohla častejšie posielať na WC a nekomentovať ak jej ujde (odpadol by problém s pytanim sa aj pocikanim).

autor
11. jan 2023

@januska12323 že ona prišla za ňou 2*po 10 minútach sa pitala učiteľka či chce cikat , dcéra naschval povedala že nie a pocikala sa , ale to je len pri tej jednej …

tatianaba
11. jan 2023

Urcite chod za ucitelkou a povedz jej,aby sa takto nevyjadrovala (myslim to,ze pojde dcera k malym detom) a uz vobec nie pred detmi. To by ako pedagog mala vediet. Povedz jej to slusne,ale razne.

mooonika1975
11. jan 2023

naschvál sa pocikala ... ups, to zvládne také malé dieťa robiť naschvály ?

autor
11. jan 2023

@mooonika1975 ja vôbec neviem kde je problém dcéra mi povedala že vtedy keď ju raz nepustila cikat , tak teraz sa počula lebo sa boji že ju ta učiteľka nepustí cikat na wc

mooonika1975
11. jan 2023

veď sa jej bola pýtať, nie ? Dvakrát. Inak ako vieš , že dvakrát? Určite zajdi za učiteľkou .Môžeš isť s tým ,že by si sa chcela poradiť, čo s tým cikanim.

autor
11. jan 2023

@mooonika1975 chlap mi povedal že učiteľka mu tak povedala že 2*sa bola pitat a povedala naša dcéra že nechce cikat , mna podľa mna blok , strach z tej učiteľky keď s druhou nemá žiaden problém

lorin29
11. jan 2023

Raz by toto skúsila nepustit moju dcéru na WC 🙂

mogaa
11. jan 2023

len s tým žiaľ Bohu ty neurobíš nič....učiteľky si jednoducho nevyberáš a ak aj z nej má dieťa strach, tak veľmi si nepomôžeš....u nás mali v jednej škôlke učiteľku čo stále po deťoch kričala, rodičia si nepomohli....na ďaľší rok ju už nedali k predškolákom ale k najmenším, vtedy ju dostala naša malá....tiež sme mali dni kedy keď ju videla, nechcela do škôlky, pritom ak ju dali do druhej triedy, tak žiadny problém....pri nej sa hocikedy pocikala, trvalo to mesiac - dva....

mooonika1975
11. jan 2023

@lorin29 zase , na druhej strane, sú deti, čo chodia, lebo sa nudia na posteli, aj 5 krát za hodinu, krát teraz 25 deti, tak môžem rovno sa rozdvojiť a v záchode aj v spálni sedieť. 😅

lorin29
11. jan 2023

@mooonika1975 to je rozdiel 😁samozrejme

mooonika1975
11. jan 2023

@lorin29 niekedy sa nedá rozlišiť, mne dnes takto pochodovala celá trieda, hore dole, hore dole, ale nemohla som nič povedať, lebo som nebola pri tom ,či išli pred spanim cikať. Tka som pušťala jak vrátnik

whatever1
11. jan 2023

To co je za pristup zosmiesnit a ponizit dieta pred celou triedou? Sibe jej? A este strasit, ze ju da do triedy pre male deti…Velmi neprofesionalne od nej.

autor
11. jan 2023

@whatever1 som nahnevaná na ňu strašne…. Nikdy , nikdy sa v škôlke mala nepocikala, a to sme aj menili škôlku koli sťahovaniu , v tejto škôlke ju tiež od začiatku roka chválili ako sa krásne vie vypítat cikat a od vtedy ako ju ta “úžasná “ učiteľka nepustila cikat tak mame s týmto problém … a ešte jedno sa mi nepáčilo , prišiel po ňu dnes chlap a boli tam ešte iný rodičia čo prišli pre deti , a začala pred nimi že pozrite ako robí tie pracovne listy , nevie to , musím nad ňou stať … akoby si nás nemohla zavolať porozprávať sa medzi štyrmi očami a ona to takto rieši … ako už mám fakt toho dosť , to nieje prvé čo spravila zajtra sa porozprávam aj s triednou učiteľkou aj s tou úžasnou koli ktorej mame problemy …