Po trochu mesiacoch začal 3,5 ročný syn v škôlke plakať

ivanalik
8. dec 2020

Ahojte mam doma 3,5 ročného fešáka... Adaptácia prešla v poriadku po plakal si týžden, dva a všetko fungovalo... Pred dvoma týždňami ochorel bol doma týždeň a odvtedy akoby utalo.. Každé ráno plač že nejde... Keď sa pýtame prečo že nevie☹️☹️☹️plače v škôlke len kým idú von potom ze je ôk... Vôbec neviem co s tym☹️

euie
8. dec 2020

@ivanalik aj moj to tak mal, zial len vydrzat, prejde to.

hettinka
8. dec 2020

@ivanalik nič s tým, je to bežná reakcia.

elizabet173
8. dec 2020

@ivanalik je to bezna reakcia, zistil, ze sa da byt zo skolky doma. Len vydrzat, ine sa s tym neda robit. Ubezpecovat ho, ze ho mate radi, mozno urobit "kalendar" s vyznacenymi pracovnymi dnami a farebne odlisit vikendy a nech si preciarkne den, ked pride zo skolky. Bude vidiet, kolko krat este pojde do konca tyzdna, do Vianoc a pod.

mogaa
8. dec 2020

@ivanalik no zistil že aj keď chodí do škôlky môže byť doma....už iba pochopiť že nie stále ale len keď je chorý alebo sú prázdniny😉

janka0509
8. dec 2020

Aj môj toto robi po kazdej chorobe.

babydesire
9. dec 2020

No vidis a ja mam ostrielaneho 4,5rocneho skolkara a som trpla ako bude vyzerat september po polrocnej koronaprestavke a uplne v pohode,,a zrazu - trva to uz asi mesiac - kazdy vecer robi sceny ze nechce ist spat,ze nejde do skolky..a rano cirkus nanovo aj v triede zrana vyplakava ...potom dobre.orijde domov a hned mi rozprava ako bolo dobre a co robili,,no a vecer cirkus ...