Platí sa škôlka za predškolákov?

11. sep 2024

Syn má byť predškolák. Zaujímalo by ma či sa platí iba strava alebo aj škôlka, ako sa to platí teraz. Ďakujem

blumie
11. sep 2024

My zrps neplatime za predskolacku, reziu platime normalne 2x do roka a stravu maju ciastocne hradenu, takze platime cca. 50% myslim, ze olovranty a desiatu. Ale moze to byt ine pre inu skolku.

autor
11. sep 2024

@blumie réžiu? Akú prosím vás? Stravu viem, že to má vychádzať aj z režiou 16e mesačne, len to skolkarske tých 35e mesacne netuším. Ale ďakujem za odpoveď

michluc
11. sep 2024

my platíme réžiu , desiatu a olovrant. Školné mestu už neplatíme.

blumie
11. sep 2024

mesacny poplatok za skolku neplatime u nas to je pod nazvom zrpš.

nikiki29
11. sep 2024

Školné sa neplatí

autor
11. sep 2024

@michluc ďakujem krásne. A ak sa ešte môžem opýtať z preplatkami to je ako? Chodia dokopy strava aj školné? Či zvlášť? Syn bol minulý rok prvý x v škôlke a prišlo mi niečo, ale neviem ci to je už dohromady, lebo to prišlo z účtu , kde platíme stravné. Ak teda viete. Ďakujem

michluc
11. sep 2024

zo školného preplatok nedostanete si myslím, jedine ak chýbal celý mesiac tak naša školka vracia za ten mesiac preplatok. Zo stravy mi prišiel tuším v auguste, ale stravu platím v školke a školné na mesto, takže podla toho z kade Vám prišli peniažky.

kavasmliekom
11. sep 2024

Preplatky posielajú len za stravu. Ak chýbal celý mesiac, nebol ani hodinu za celý mesiac v škôlke, tak aj za ten mesiac poplatok.