Platenie škôlky

12. máj 2024

Dcéra bude mať tri až v decembri boli sme.na zápis a tým že ju plánujem dať až od januára, som čítala že budem musieť platiť aj tak od septembra neviete ako to funguje sme s ke ďakujem

januska12323
12. máj 2024

Opýtaj sa vo vašej škôlke. Na zápise si to povedala?

elizita
12. máj 2024

U nás sa musí platiť aj keď sa nastupuje až o pár mesiacov

daniela1911
12. máj 2024

Boli ste na zápise, čiže ti dali nejaké rozhodnutie s nástupom a podmienkami. Za ďalšie, tvoje dieťa bude mať miesto od septembra, prečo by malo byt zadarmo, kým dieťa je doma s mamou s RP?

ruzovakrava
12. máj 2024

Tak logicky je to kvôli tomu že do januára držia miesto tvojej dcére, a nevezmú iné dieťa ktoré by teoreticky chodilo už od septembra. Držia jej miesto, je prijatá.

paciko9
12. máj 2024

Neviem ako inde,ale u nas je to tak,ze ked dieta vymeska cely mesiac tak sa neplati nic. Odhlasené zo stravy to musí byt. Na zaciafku skolskeho roka platili vsetci prispevok na hracky a ZRPŠ. Bez ohladu na to kedy dieta nastupuje do skôlky.

slavomira236
12. máj 2024

Treba sa opytat vo vasej skolke..ja ak by trebalo platit bu som dala dieta uz od septembra..

mogaa
12. máj 2024

záleží či si uviedla to aby bola prijatá od januára....buď jej budú do januára držať miesto - v tom prípade platíš alebo budeš čakať do januára či sa v škôlke miesto uvolní....každá škôlka má kapacitu, počet detí ktoré prijať môže a táto kapacita sa v 99,9% naplní v septembri....

traktor
13. máj 2024

Pokiaľ dieťa nenastúpi celý mesiac neplatí.. Ani stravu.. Stačí, že nastúpi na 1 deň v danom mesiaci a vtedy už platíš za celý mesiac..

nikdenikto
13. máj 2024

Ak ju prijali od septembra ale ty si sa rozhodla že ju dáš neskôr, platí sa. Ale ak máš v rozhodnutí že ju prijímajú až od januára, malo by sa začať platiť až s nástupom.