Petržalka škôlky - koľko prihlášok?

lucik2008
22. jan 2019

Ahojte,
keďže viem, aký je obrovský problém s prijímaním detí do materskej škôlky, chcela by som sa opýtať na vaše skúsenosti v Petržalke. Počula som názory, že nie je dobré dávať prihlášky na viac škôlok naraz, že sú automaticky vyhadzované a deti neprijaté na žiadnu z nich. Neviem teda, koľko prihlášok je dobré dať, či jednu alebo viac. Viem, že istotu nemám nikdy a pri 3 ročných deťoch už vôbec.
Vďaka vopred za názory a skúsenosti.

lucik2008
autor
22. jan 2019

Zaujíma ma hlavne, ak ste dali do viacerých, prijali vám 3 ročné dieťa aspoň do jednej?

3009
22. jan 2019

@luci2008 my sme dávali do 2 a do jednej prijali, ale mala 3 3/4 roka.

mrkvicka060
22. jan 2019

@lucik2008 davala som do 2 a nevzali ani do jednej. Ale maly mal 3roky az koncom oktobra, tak asi preto. Zobrali radsej starsich.

horalka1986
23. jan 2019

Riaditelky si deti rozdeluju takze viac skolok nieje potreba ale ak podas, nic sa nestane. Nemyslim si ze to bude dovod neprijatia. My sme davali do jednej a syna prijali. Kamoska do troch a tiez jej malu prijali.

ciusinka
23. jan 2019

Prihlasok mozes dat aj viac, co ja viem, tak sa riaditelky potom stretnu a deti si rozdeluju a nemyslim si, ze by nejake dieta neprijali nikam len preto, ze malo podanych viac prihlasok..Len nerataj velmi s tym, ze ti 3-rocneho vezmu, kedze v Petrzalke sa velakrat ani 4-rocne deti do skolky nedostanu..V tomto skolskom roku bolo okolo 1600 prihlasok a vziat mohli okolo 900 deti..

lucik2008
autor
24. jan 2019

Ďakujem vám za odpovede, ja som si toho vedomá, že je malá šanca, ze mi ho vezmú ako 3 ročného, len som chcela vedieť, či si tú šancu úplne nezmarím, ak dám prihlášku do viacerých, ale vidím, že to je asi jedno ... 😊

katulienkax
24. jan 2019

Nie aj my sme dali do 2 a vzali do 1. Praveze samoze stat ze ked dáš do 1 a prave do tej jednej si da vela rodicov máš velku šancu ze ti nevezmú

suezka
26. jan 2019

Aj mne bolo poradene, aby som si nedavala viac ako jednu prihlasku. Tak som posluchla a nevzali nam ho :(

lucik2008
autor
4. feb 2019

@suezka to je presne to, ze clovek nevie, co je lepsie a nakoniec takto dopadne