Označenie vecí do školy a škôlky

tajfa
29. júl 2024

Dobry den, coskoro deti nastupia do skoly a skolky a riesim ako im oznacit oblecenie a veci. Co konkretne sa vam najviac osvedcilo? Mam odskusane nazehlovacie menovky, ale tie vydrzali len na par veciach. Po par prani a suseni zisli dole.. este som pozerala po nalepkach alebo peciatke..

amelia89
29. júl 2024

my mame nalepky z mamalabels. Ako po roku uz nejaka nalepka ostala v susicke ale zase necakala som dozivotnu zivotnost takze za mna to bolo super 🙂

4stanka4
29. júl 2024

Moja ma z Put my Name a držia ale je pravda ze nesusim v sušičke.

dominikamacakova
29. júl 2024

Ničím som neznačila, takže moje boli označené tým, že tam nebolo nič 😂

luciannka83
29. júl 2024

Na štítok napiste meno obyčajným perom🤷

angelheart
29. júl 2024

nálepky z etiketka.sk, max. spokojnosť.

amelia89
29. júl 2024

@luciannka83 ale moj syn si vdaka tym nalepkam vedel lepsie rozoznat oblečko. mal tam obrazok. ale jasne, perom na stitok je uplne dostacujuce 😊

luckuz
29. júl 2024

Postačia aj fixy na textil

veronika2316
29. júl 2024

Neznacim vedia čo je ich

patka06
29. júl 2024

úplne stačia fixky na textil a permanentka

yvanielka
29. júl 2024

Putmyname nálepky, prežijú aj sušičku

danyelia
29. júl 2024

Normálne fixkou som napísala meno (na štítok -na obliečky, pyžamká...) po pár týždňoch už pani učiteľky aj tak vedeli, čo komu patrí, ak by sa to náhodou stratilo či vymenilo...

letfenixa
29. júl 2024

Kým bol v škôlke, písala som iniciály fixkou na textil na ceduľky na oblečeni. Do školy som označila mamalabels nažehľovačkami.

adeladulova
29. júl 2024

Put my name

simona20201309
29. júl 2024

@veronika2316 lenže tie veci môžu mať rovnaké aj ďalšie tri deti

@dominikamacakova aké šťastie ze sa taka mamička našla len jedna, však? 😉

kikulienkadd
29. júl 2024

Ahoj,kombinácia nálepky a fixky. Na niektoré veci som dala nálepku, niektoré podpísala fixkou.

zuzanka.zuzu
29. júl 2024

dávate veci od chanela? ja synove tesco neznačím nijako 😂 ešte sa mi nestalo že by neodniesol svoje

judit47
29. júl 2024

Peciatka z Aliexpress nevyprali ani 50 prani-ale stalo sa len jeden krat ze doniesol domov ine pyzamo (mal rovnake doma na spanie). A veci zo skolky som neplanovala predat nikdy takze ani peciatka mi nevadila🙂

elis248
29. júl 2024

Stačí obyčajná fixka na textil

kate_cs
29. júl 2024

@tajfa toto som vôbec neriešila. Vezmem obyčajnú fixu a napíšem na lístoček/tričko meno a vybavené.

kate_cs
29. júl 2024

@zuzanka.zuzu robila som v jasliach, praxovala som v škôlke a poviem ti, nie je nič horšie ako neoznačené oblečenie. Koľkokrát majú deti oblečenie rovnaké, podobné a vyzlečú sa v šatni, jeden hodí na zem, ďalšiemu padne a ja nájdem na podlahe tričko, pýtam sa koho je a nikto nič.
Tak isto jednofarebné tepláky má veľa detí. A potom rodič prekvapený, prečo mu chýba niečo v skrinke 🤷🏼‍♀️

nikasmile
29. júl 2024

Mamalabels

ankare
29. júl 2024

Dievčatá, a ako označiť pravu a ľavú topánku, aby sa vedel správne obut?

lienka.7
29. júl 2024

@tajfa na štítok (ktory sa dá odstrihnut) napíšem iniciály.
Inak je fasa, keď potom to oblečenie ďalej predávate a tam nazehlovacky s menami Sofinka, Nellinka a pod.
Aspoň ich potom poodstranujte 🤦‍♀️
Inak za mna uplna zbytočnost 👌

livuska124
30. júl 2024

@ankare ak ti nevadí, že bude označená vnútorná vložka, tak nasledovne: do každej topánky na vložku nakresli fixkou (perom) polkruh a to tak, že keď dáš topánky vedľa seba a pozrieš sa na ne zvrchu, utvoria tie polkruhy spolu kruh. Snáď som to vysvetlila zrozumiteľne 🙂

petronelka47
30. júl 2024

3 roky som malej nič naoznačila 🙂🤷‍♀️

jazula
30. júl 2024

@zuzanka.zuzu nemusia byť vôbec veci od Chanela, keď má škôlka svoje požiadavky 🤷‍♀️. Dcérka nastupuje teraz do štátnej škôlky, všetko má mať označené menom…v súkromnej doteraz to neriešili, vždy sa všetko nakoniec našlo, aj ak sa zatúlalo.

zuzanka.zuzu
30. júl 2024

@jazula no a? aj naša má požiadavku aby boli označené, väčšina rodičov na to kašle. ale iste, aj u nás sú určite maminy ktoré riešia nažehlovačky a našívačky 🤷

dominikamacakova
30. júl 2024

@simona20201309 možno je nás aj viac, ale v živote sa tam nič nestratilo. Sme malá komunitná škôlka

jazula
30. júl 2024

@zuzanka.zuzu Aha. No ja mám v pláne ísť podľa požiadaviek škôlky, veď som rada, že mi vôbec malú vzali 😅.

deedol
1. aug 2024

Pero na textil z papiernictva. Drzi to uz 3 roky 🙂