Ospravedlnenie škôlkara

11. mar 2024

Mala 3r teraz začala chodiť do škôlky a hneď aj sopel.Kolko dni ju môžem nechať doma bez potvrdenia?Na lekára to nie je a ako poznám našu doktorku,sprdne ma načo ju ťahám do čakárne medzi fest choré deti.V MS máme iba oznam pre predškolákov -5 dni.Platí niečo všeobecné?

fairynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thereisabear
11. mar 2024

Koľko potrebuješ. Iba predškoláci majú povinnú školskú dochádzku.

evkamotka
11. mar 2024

Mam dvoch skolkarov a ak neratam predskolsky rocnik, tak sa da bez dr ospravedlnit hocikolko. Akoze 50 dni som neskusala, ale bezne sople kasle do 2 tyzdnov som len nahlasila v skolke, nic nebolo treba. Ved mnohe deti idu z choroby do choroby, to by pediatri riesili len potvrdenia na skolkarske sopliky. Ale ked budes volat do vasej skolky, ked tak sa popytaj

titla
11. mar 2024

Pri mladsich detoch to nie je limitovane. Vies ospravedlnit dieta na kolko potrebujes, kym dochadzka nie je povinna.

jaskolka
11. mar 2024

Kým nie je predskolak, tak ho môžeš mať doma, koľko potrebuješ. Len oznámis v škôlke, ze dieťa nepríde zo zdravotných dôvodov(aby pripadne vedeli, kde sa nachádza) a nič iné netreba

candii
11. mar 2024

Ja syna nikdy netaham k dr keď to nie je dr. Vybehnem len po ospravedlnenku

mimi3008
11. mar 2024

Presne ako pisu dievcata. Napr. syn bol doma od 8.12.do5.2. kvoli chorobam, sviatkom a prazdninam, dovolenke, ockovaniu...len som priebezne pisala a volala ucitelke, ze ako to s nastupom vyzera

simca06022011
11. mar 2024

Ako píšu vyššie. Ešte ti poviem nech si v obraze ( lebo u nás v škôlke chceli kedysi pri dlhších chorobách potvrdenie od lekára, myslím ze kvôli tomu ze je dieťa zdravé uz) : kvôli pečiatkam nemusíš utekať s dieťaťom k Dr, zavoláš, alebo aj nie a prídeš si iba po potvrdenie. To platu aj pri väčších deťoch.
K lekárovi sa ale podľa mňa oplatí ísť ak choroba neprechádza, aby ste nakoniec nemuseli byť doma mesiac.

enusamt
11. mar 2024

Prvaci a druhaci davaju po 5 dnoch iba potvrdenie o bezinfekcnosti.. Ospravedlnuju sa az predskolaci

autor
11. mar 2024

Ďakujem za odpovede 🙂

sinusoida
17. mar 2024

Škôlka do 5 rokov nie je povinná, v podstate tam by si teda ani nemusela ospravwdlňovať, čiže 3 ročný môže chýbať, koľko potrebuje....nie je to ničím ohraničené.