Odvolanie - škôlka

2. júl 2024

Co pisete do odvolania na neprijatie do materskej skoly? Syn bude mat 3 roky pocas skolskeho roka.

Ked ste dali odvolanie malo to aj nejaky zmysel?

ifava
2. júl 2024

Zakazdym to ma zmysel. Nevies, kolko miest sa moze uvolnit. Isto je lepsie ho dat, vsak nestoji ta to nic 🙂

martyzpp
2. júl 2024

Kedze to je pre nas spadova skolka a chodi tam nas starsi syn, uviedli sme to. Taktiez som uviedla, ze obaja s manzelom pracujeme a ze syn je plne sposobily navstevovat skolku (vie sa sam najest, je odplienkovany, pyta sa na zachod). Ze navstevuje jasle a bez problemov ich zvlada.

januska12323
2. júl 2024

Odvolať sa môžeš vždy ale zázraky nečakaj keď ešte ani tri nemá.

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosorkabb
2. júl 2024

@anetkaadamko nie je to pravda. Oslovia tých ktorý podali odvolanie. Naša riaditeľka to hovorila aj pani na odbore školstva.

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ikuska
4. júl 2024

@martyzpp ahoj, prosim ta a dieta malo k septembru 3 roky, dcéra bude mat 4.1. 3roky a sme druhy v poradi tak ci to ma zmysel sa odvolat, mam pracu uz 20 rokov tak nechcem o nu prist

martyzpp
4. júl 2024

@ikuska nie, je septembrovy a to bol ten problem. Ale dnes nam ho vdaka odvolaniu vzali 🙂

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martyzpp
5. júl 2024

@anetkaadamko aj u nas sli podla poradia ale odvolanie asi nepodalo vela rodicov. Vsetkych vzali na odvolanie (asi 5 deti), jedno dieta nevzali, malo rok narodenia 2022.