Nové súkromné jasličky, škôlka a opatrovanie detí v Trenčíne

mattym
4. mar 2013

Na Električnej ulici v Trenčíne sa bude v priebehu apríla otvárať súkromná škôlka s jasličkami. Taktiež ak rodičia budú potrebovať postrážiť deti ,odskočiť si na nákup, alebo niekam ísť, radi sa postaráme o drobcov. 🙂

miciatko
5. mar 2013

@mattym Pekny den, mozete mi poslat viac inormacii, ak mate aj neake foto kde skolka bude a ako je vybavena a taktiez aj ceny, dakujem

mattym
autor
5. mar 2013

Dobrý večer, priestory sú na Električnej ulici č. 17, na prvom poschodí. Momentálne priestory maľujeme a chystáme nasťahovať nábytok, takže foto bude neskôr. Ceny sa pohybujú podľa veku drobca a tiež ,či príde na pol dňa,alebo na celý deň. Je možná i súrodenecká zľava. K dispozícii máme dvor, na ktorom budeme pestovať kvietky a zeleninku, chceme rozvíjať v deťoch vzťah k prírode, zahrnutú máme aj výučbu AJ hravou formou pre deti,logopedické cvičenia,oslavy narodením detí a rôzne aktivity spojené s rodičmi a súrodencami... Škôlka bude otvorená od 7.00h do 17.00h, ale to by sa doladilo podľa potreby rodičov,aby mohli spokojne bez stresu ísť do práce.Je tu možnosť aj opatrovania detí napr. ak by ste si chcela ísť nakúpiť do mesta , ísť na ples, do kina, či svadbu...

miciatko
7. mar 2013

tak to sa velmi tesim , ak budete mat uz neaku stranku a blizsie info dajte mi prosim vediet, dakujem

mattym
autor
11. mar 2013

Dobrý večer, píšem ohľadne našej škôlky. Máme novú stránku na : www.ovecka.estranky.sk Prajem pekný večer.

26julka26
17. jún 2013

Dobrý deň, škôlka Ovečka je finančne zvládnuteľná , majú pekné priestory, učiteľky prístupné a kreatívne. Syn sa u nich hneď adaptoval ,nemohla som ho dostať domov... Na stole v miske mali pre deti nakrájané jablká a jahody, čo sa páčilo aj synovi. Hračiek neúrekom a človek sa cítil ako v rozprávke .

kacenka44
23. okt 2013

Mamičky, ak sa rozhodujete, kam s Vašim drobčekom, určite odporúča MC Ovečka v Trenčíne. Pekné "rodinné" prostredie, aktivity detí, individuálny prístup k deťom..... Jednožnačne SUPER. Vždy usmiate pani učiteľky za každého počasia a spokojný úsmev mojej ročnej dcérky hovorí za všetko. Prajem všetko dobré....

beruska141
24. feb 2014

@26julka26
@kacenka44 ahojte mamicky, neviem sa dostat k cenniku, je zamknuty. kolko to vyjde cca mesacne? dakujem za odpoved

kacenka44
24. feb 2014

Za dcérku platím 250eur mesačne.

cubanka
22. apr 2014

Viete kolko sa plati za dieta nad 3 roky?

gabaka
24. máj 2014

Ahojte, pisu ze je mozne si aj jednorazovo, pripadne z casu na cas na chvilku odlozit dietatko ked treba nieco vybavit. Neviete ako je to cenovo s detmi do 2 rokov?? Dakujem

erienka
6. júl 2014

@kacenka44 ahoj, a co vsetko je v tych 250 eur? Ako dlho tam je dcerka denne? Dakujem

vap2011
28. aug 2015

Ahojte môžem poprosiť nejaké nové info a skúsenosti s týmto zariadením. Ďakujem

knihomolka2
1. okt 2015

@vap2011 ahoj, mas nejake info ohladom ovecky? Dakujem🙂

vap2011
2. okt 2015

Nie nemám a ani som tam nakoniec nebola

ahmedkax
2. okt 2015

Dobrý deň, môj syn chodí do Ovečky. Chodí tam už 9 mesiacov a som veľmi spokojná. Pani učiteľky sú zlaté, také ústretové a srdečné.

Syn začal chodiť do týchto jasličiek, keď mal 1 rok a 1 mesiac. Neplakal mi zatiaľ ani raz, keď som ho tam dávala.

Ak máte nejaké konkrétne otázky, kľudne sa pýtajte.

ahmedkax
2. okt 2015

@knihomolka2 Kľudne sa ma môžeš spýtať, ak máš konkrétne otázky.