Nevhodné správanie dieťaťa v škôlke

23. máj 2024

Začnem asi tým že že máme čerstvého štvorročného chlapca, ktorý už vie odhadnúť čo môže a čo nie. Teraz poslednú dobu sa nejako začína "horšit" nikdy s ním problémy neboli, ani v škôlke, no čo ma dnes zarazilo asi najviac keď mi pani učiteľka povedala že ukazoval deťom holý zadok a sa smiali na tom. Pritom vie že sa to nemá. Vysvetlili sme si to doma, no mám obavy či je takéto správanie vobec normálne.

mogaa
23. máj 2024

Jasne že je...dieťa sa predvádza a urobí čokolvek na čom sa ostatné deti zasmejú.....problém by to bol ak by to robil 14 ročný chlapec, nie 4-ročný

petamich
23. máj 2024

nemam skusenost s ukazovanim holeho zadku ale nas akonahle sa teraz uz citi v tej skolke dobre (ma 3) tak zacal vymyslat 🤷‍♀️ skusaju, srandicky, zlotu si robia a nie je sam - podla mna je to presne snaha o pozornost, skusaju a cakaju na reakciu, nic strasne by som za tym nevidela

deti95060810
23. máj 2024

v pohode..
dcéra tiež rozprávala ako si v mš keď mali spať ukazovali zadky a tí odvážnejší aj predky...
p.uč. len odbehla ...

anjelicek26
23. máj 2024

Preco by bolo nenormalne? Robili hovadiny a rehotali sa na tom...vysvetlili ste mu to, ucitelka tiez, hotovo...

beata_k
23. máj 2024

No, ano je to normalne. Pockaj az pride straaaasna sranda z hovienka 🤦🏼‍♀️😃

autor
23. máj 2024

Neviem, tak som sa hanbila za neho ale ukludnili ste ma. Hovienkova sranda už je, všetko je hovienko a dokáže sa na tom rehotať momentálne najviac.Tak dúfam je to len obdobie a skúša...

michaela329
23. máj 2024

Robí iba šaškoviny, zistil, že to púta pozornosť. Ja pracujem s prvostupniarmi a tiež si ešte všeličo ukazujú 🫣🤦

veronicka1901
23. máj 2024

Naozaj sa nič hrozné nestalo. V škole už by to bolo horšie, ale toto je v norme 😉

maminkadeticiek
23. máj 2024

Ukazovat holy zadok je presne tak vtipne pre take deti ako prdiet.My si o tom mozeme mysliet dospeli cokolvek,pre deti hrozna sranda.Pripravim ta,chlapci sa radi chvalia aj pindikmi 😁 nic ine len vysvetlovat vysvetlovat vusvetlovat

minenkak
23. máj 2024

Kym ukazuje len dolu riť,však je dieťa

ivangeline
23. máj 2024

Môj robí to iste a ešte v škôlke ani nebol. Akoze mu padajú nohavice… a smeju sa… ja krivo zazeram..

deedol
23. máj 2024

u nas v skolke zas niektori chalani plieskaju inych chalanov po zadku. minule sa mi syn stazoval, ze siel cikat a niekto ho prisiel plesnut po riti. takze len vysvetlovat a vysvetlovat.