Neskorší nástup do škôlky

hu3hu3
30. aug 2023

Maminky, prosim poradte, syncek je prijaty do skolky od 3.9. ale posledne 2 tyzdne sa mi pocikava a pokakava. Nechce ist na WCko, do nocnika. Rozmyslam, ze by som ho dala do skolky od 1.1.2024. Neviete, ci ked pojdem za riaditelkou mi to schvali? ci je to mozne? dakujem.

lubka261
30. aug 2023

@hu3hu3 ak mas kontakt na riaditelku zavolaj jej a spytaj sa. v niektorych skolkach beru aj deti s plienkami

januska12323
30. aug 2023

Zavolaj a vysvetli situáciu, každá škôlka to môže mať inak.

lubina
30. aug 2023

@hu3hu3 nie vsade budu drzat miesto 4 mesiace, pretoze maju mozno aj deti, ktore sa do skolky nedostali...najlepsie prekonzultovat s riaditelkou skolky

mogaa
30. aug 2023

@hu3hu3 treba zavolať riaditeľke a uvidíš.....ťažko budú držať miesto jednému dieťaťu/hoci budeš škôlku platiť aj keď tam nechodí, ak majú v poradovníku ďaľších 20detí ktoré čakajú na miesto....ale samozrejme môže ti povedať nech nastúpi až neskôr...treba sa ale dohodnúť priamo s riaditeľkou, možno len povie že počkať mesiac kým sa situácia nezlepší.....určite ale dieťa nedávaj bez toho aby o tom učiteľky vedeli, lebo ti ho vylúčia....

nikpa
30. aug 2023

@hu3hu3 pokiaľ budeš platiť školné každý mesiac, nevidím dôvod prečo by ti nedržali miesto. Im to môže byť jedno, peniaze im pôjdu a budú mať o 1 dieťa na práci menej. Ja som tak odhlasovala syna na 3-4 mesiace len z obedov ale školné 25€ som platila normálne. Bolo to zo zdravotných dôvodov ale nikto sa ma na nič nepýtal. Takže skús zavolať, povedz čo je vo veci a buď pochodis rovnako alebo ti povie aby si ho prihlásila o rok. Otázka či si to môžeš dovoliť, neviem či nejdeš do práce skôr.... No možno má len také obdobie a rýchlo sa zase začne pýtat..