Neprijatie dieťaťa do škôlky

petronellam
21. jún 2024

Dobrý deň prajem. chcem sa opýtať ake mám možnosti keď mi neprijali dieťa do spadovej škôlky, ale dieťa bude mat az 21.9. 3 roky. co môžem robiť. podávali sme aj inde zatial negativne. v septembri by som mala nastupit do prace.. este ani do sukromnej nam ju nevzali... takze ak ostanem doma je sanca, ze budem poberat nejaky prispevok

sisa_s
21. jún 2024

Pozeram, ze si z KE..to nie je nejaky zapadakov bez sukromnych skolok...skusala si vsetko mozne obvolat? Na ziadny prispevok mat narok nebudes, max.za teba stat zaplati zdravotku

belllinka
21. jún 2024

S takym datumom narodenia dietata si sa mala o sukromnu skolku zaujimat uz davno, nie az na poslednu chvilu. Bolo dost pravdepodobne, ze ti ho neprijmu.

mamina7070
21. jún 2024

obehaj skolky osobne, narok na prispevok ti nevznika

maciatkoe
21. jún 2024

Keby sa narodil o 21 dni skor dostavala by si plateny predlzeny ridicak. Nuz takto nedostanes veru nic.

brankovamama
21. jún 2024

Posledné roky mali vždy voľné miesto v MŠ Belehradská na Ťahanovciach, skús si tam zistiť

andreakotesova
21. jún 2024

Budeš dostávať presne to isté, čo matky cca 2 roky naspäť - nič.

petronellam
autor
21. jún 2024

@belllinka zaujimalq som sa lenze odpoved mi prisla dnes ..

petronellam
autor
21. jún 2024

jedno dieta mi chodi do skolkya druhe mi nevzali dacali sme vsade mozne pre obidve dievcata tu v okoli este neprisli zo vsetkych rozhodnutia .. a nemam auto manzel nemoze nosit rano takze jedine autobus to by som musela pracovat pobliz škôlky najst si novú pracu...

petamich
21. jún 2024

zial nie, narok na prispevok nevznika, je tam podmienka, ze dieta musi dovrsit 3 roky do 31.8., skusila by som podat odvolanie a cakat, ci sa niekde nezmeni stav

janickacrazy
21. jún 2024

@petronellam mali by uprednostniť dieťa v školke, pokiaľ tam chodí súrodenec, napíš odvolanie a spomeň to tam a tiež top, že máš nastúpiť do práce, stále je šanca, že niektoré dieťa nenastúpi v septembri

petronellam
autor
21. jún 2024

@janickacrazy vyskúšam uvidíme.. Riaditeľka to dobre vie.... Pozná nás... Bolo mi odkázané ze je príliš malá ešte a zevraj sa ruší jedna trieda s malymi deťmi a toľko bude predškolskom.. Ja som mala info ze len 5 deti budú predskolaci.... Keď nepodá odvolanie tak potom sa nemôže stať, že mi zavolajú v septembri, že sa uvoľnilo miesto? Tam podľa mňa je problém aj v tom ze prva dcéra nechodila do škôlky lebo bola nonstop chorá až pokiaľ sme nezistili co jej je a teraz druhý rok tiež bol problém lebo chytila všetko možné.. Až teraz chodí už 3 týždne vkuse...

janickacrazy
22. jún 2024

@petronellam určite podaj odvolanie, inak ti ani volať nebudú, aspoň u nás to tak chodí