Nenastúpenie do škôlky

ada77794
16. aug 2024

Prosím vás,chcem sa spýtať skúsených mamičiek, ktoré vám deti prijali do škôlky ale rozhodli ste sa ho z nejakého dôvodu do nej nedať. Ako ste postupovali? V našej škôlke momentálne teraz nikto nie je a bojím sa aby to nebolo neskoro. Ďakujem.

anjelicek26
16. aug 2024

Ved to, ze nenastupi vies nahlasit aj prvy den... resp. ze odhlasujes.. neni to sice chrumkave, lebo vlastne drzite inemu dietatu miesto do poslednej chvile a ani ho nechcete... ale stava sa... niektore deti sa nacas neodplienkuju, maju silnu separacnu uzkost ci sa odstahuju prec, proste obcas sa odhlasuje zo dna na den...

viestta
16. aug 2024

@ada77794 ani v septembri nebude neskoro. Pôjdeš oznámiť, že nenastúpi, príjmu iné dieta

janickacrazy
16. aug 2024

@ada77794 Nestresuj, v škôlke sa len potešia, budú môcť zobrať iné dieťa. Teraz je tam dosť tlačenka.

barka1
16. aug 2024

@ada77794 neskoro na čo? Či myslíš, že ta bude niekto nutit vodit dieta do MS, aj ked to nechceš?
Normálne posli mail, aby mohli potesit inu rodinu, ktora potrebuje dat dieta do MS.

hanaxxx
16. aug 2024

Ja som napisala mail, ze nenastupi a ze prosim o potvrdenie, ze moj mail dostali.

nikpa
16. aug 2024

@ada77794 neskoro na čo? Co myslíš, že potom dostaneš príkazom tam dieťa nosiť lebo si to neoznámila do konca augusta? Pokiaľ to nie je predškolak, MŠ nie je povinná. Nenastúpi, v deň nástupu zavoláš a máš vybavené.

lienka.7
16. aug 2024

@ada77794 potvrdzovala si predsa návratku, ze nastúpi, nie?
Tak kontaktuj riaditeľku, ze nenastúpi... posledný týždeň už v skolke učiteľky sú, keďže chystajú veci na nový sk.rok.

jazula
17. aug 2024

@lienka.7 My sme napríklad žiadnu návratku nedostali a nástup nijako nepotvrdzovali. Len na rodičku poprosili, aby sme dali čo najskôr vedieť, ak by sa niečo zmenilo. Kamoška napríklad potvrdzovala cez Edupage.

ada77794
autor
17. aug 2024

Ďakujem vám za odpoveď. Čakáme druhé bábo takže som to skôr nevedela dať vedieť či pôjde alebo nie. Podpísali sme aj papier keď nám prišlo rozhodnutie že teda nastúpi. Ale ďakujem vám za správy, ak to stačí nahlásiť aj v septembri 🙂 nasilu nie, len som nevedela ako to je keďže aj za dieťa dostávajú peniaze z mesta a tak, či to nebude nejaké komplikované 🙂

shaola
19. aug 2024

@ada77794 v škôlkach už p. učiteľky zčínajú pracovať. ak nie ešte dnes, vo štvrtok - piatok tam už niekto pravdepodobne bude. skús napísať mail, alebo zavolať zajra alebo v pondelok. budú mať čas aj poriešiť to vopred ;)