Navštevuje vaše dieťa Dolinského špeciálnu škôlku?

mimacia
14. júl 2019

Nájde sa tu rodina , ktorej dieta navštevuje tuto špeciálnu školu?

sta0
14. júl 2019

@mimacia ahoj, mne tam syn nastupuje od septembra, ale do prípravky - má odklad školskej dochádzky.

mimacia
autor
14. júl 2019

@sta0 ahoj .Môj má 5 a pol roka .Je autista .Nastupuje do škôlky . Vlastné aj moja dcéra ,nie je autista ,takže on ide do škôlky ,,normalne deti ,,Je mladšia od syna .Už ste tam predtým chodili?

sta0
14. júl 2019

@mimacia nie, nechodili. Ideme teraz prvy krat, ale ked sme tam boli na testoch, tak to tam na mna posobilo velmi dobre, deti tam vyzerali byt spokojne 🙂

mimacia
autor
14. júl 2019

@sta0 tak to sme dve . Vlastné plus moje deti.Inac boli sme si pred pár dňami po rozhodnutia ,bolo to tam v rekonštrukcii.Tak uvidíme ako to tam bude.Inac aj zástupkyne ...sú velmi milé...Malý je autista alebo má inú poruchu?

sta0
15. júl 2019

@mimacia môj syn má oneskorený vývin reči, preto nám aj dali ten odklad školy. Chodíme aj k logopedičke, ale s niektorými písmenkami si vôbec nevie dať rady. Tu by to malo byť tak, že v triede je 8 max. 10 detí a vedia sa im individuálne venovať, pričom majú tam aj svoju logopedičku, tak mi to prišlo ako ideálne pre nás.

mimacia
autor
15. júl 2019

@sta0 práve riešim koľko mi bude trvať cesta ,keďže som z D . Luznej .Takže dobrá hodina a pol
😏.No na zaplakanie ,ale iná možnosť nie je .Tak sa tam možno niekedy uvidíme .☺️.Som Miriam ,😉

sta0
15. júl 2019

@mimacia ja budem z opačnej strany cestovať, zo Stupavy ;) tiež to tam je veselé ráno v premávke, ale tak čo narobíme. Ževraj cca v polovici augusta tam môžeme prísť dohodnúť si ešte detaily nástupu a podobne. Inak ja som Stanka 🙂

medovka14
15. júl 2019

@mimacia ahoj, mne chodila stredná dcéra na dilinskeho a tiež som z luznej... Nechceš skúsiť speci školu v Šamoríne?
Nevedeli sme o nej, tak sme volili Bratislavu, ale postupne bolo cestovanie horšie a horšie... Na začiatku 2018 sme ju presunuli do Šamorína, sme tam veľmi spokojní 🙂 inak už vtedy nám cesta do dubravky trvala vyše hodiny.. A to bývame ešte fajn, mame prístup k opileckej ale aj k hlavnej za semaforom v Košariskách, čiže sme nemuseli chodiť cez celú luznu...

medovka14
15. júl 2019

@sta0 inak Stupava je celkom fajn, chvíľu sme premýšľali presťahovať sa, nakoniec sme našli školu bližšie 🙂