Nástup do škôlky v priebehu roka

beatkabei
30. aug 2022

Ahojte, prosím vás maté skusenosť s deťmi čo išli do škôlky v priebehu šk.roka, od januára/februára? Ako si tieto detičky zvykli na kolektív? Bojím sa že od septembra si tam deti už vytvoria kamaratstva a potom keď príde môj ako nový že ho budú odstrkovať. Syn má 2 roky a 1 mesiac a chcem ho dať až keď bude mať 2 a pol roka a ja pôjdem do práce, čo vychádza na február

79viktoria79
30. aug 2022

a uz je prijatý? a k otázke,to záleží aj od dieťaťa,jedno si zvykne druhemu to trvá dlhšie

luccija
30. aug 2022

@beatkabei take male deti sa vacsinou hraju same az tak o rok vyhladavaju kamosa ku hre.Vobec sa toho neboj

11mirka22
30. aug 2022

@beatkabei práveže bude stredobodom pozornosti, lebo vo februári sa už deti budú medzi sebou poznať a nové dieťatko bude zaujímavé pre nich, budú ho obskakovat a zaucat 😀

glorikarebeka
30. aug 2022

Moja tak išla, za mňa super a aj menej plaču

euka210
30. aug 2022

@beatkabei take male sa hraju same, kamosov neries, to az neskor pride. moj 3. siel na 3r.v januari a dobre bolo v tom, ze nikto uz neplakal, lebo v sept.to je rev jedno od druheho. Takze v pohode.
Musi byt ale prijaty, ze mu drzia miesto.

kaktusik007
31. aug 2022

@beatkabei akoze vazne, dvoj - trojrocne deti a kolektiv?????? och.... normalne to dal, proste nastupil od januara hned na cely den a bolo.

ivangeline
31. aug 2022

Aj ja planujem na feb,ak budu 2 miesta,lebo chcem dat naraz deti ale moja ma teraz 2 a pol a nepride mi pripravena.