Nástup do ďalšieho ročníka v MŠ

2. sep 2022

ahojte, asi fakt hlúpa otázka ale malý chodil minulý rok do škôlky a od pondelka je nástup no nikde ani na stránke škôlky nie sú žiadne info kedy, aká trieda, proste nič. = na ďalší rok sa nepodáva hádam žiadosť o prijatie to len úplne prvýkrát, že?
Pýtam sa len kvôli tomu, že nikde sa neviem dopátrať k informáciám..
vďaka

hilda08
2. sep 2022

Nic sa nepodáva…ak mate prístup na edupage tam to zvykne byt…my nemame ani tam prístup 😀 cize tiez absolutne nic nevieme

lenkakravcova
2. sep 2022

Nie, nepodáva sa žiadosť znovu. 🙂
My sme mali na dverách napísané, kto patrí do ktorej triedy.
A začal sa nám školský rok už dnes.

thoughtfulweirdo
2. sep 2022

Ahoj, moja dcéra ide druheho skolkarskeho ročníka a takisto som myslela, že sa dozviem nejaké pokyny vopred, ale nikde nič, tak zrejme až v pondelok budeme pátrať, do ktorej triedy teraz vlastne patrí 😄 ale neboj sa, nijaké žiadosti sa už ďalej nedávajú, nič si nezmeškala.

autor
2. sep 2022

chvalabohu, chodil celý minulý rok aj cez prázdniny a 25.8. bol naposledy mali zatvorené a iba oznam predtým bol že šk.rok začína 5.9. Tým to uťalo, nikde žiadne ďalšie informácie ani edupage 🙈

vani190493
2. sep 2022

V škôlkach sa to takto nezvykne robiť, ako pri nástupe do 1. Ročníka ZŠ. Prídete ako obvykle. Keďže do škôlky už chodil, predpokladám, že Vás už kolektív MŠ pozná.

hilda08
2. sep 2022

Akurat mi pisala triedna ze kvoli gdpr nemôžu uverejňovať zoznamy mien…dozvieme sa v pondelok

katus87
2. sep 2022

My sme šli tiež do druhého ročníka a v škôlke bol zoznam triedy, kde bude mala chodiť, ale inak všetko ostalo rovnaké. Len sme vypisovali nejaké papiere. Inak dopredu sme tiež nič nevedeli.

babydesire
2. sep 2022

Tak ako pisu ostatne,,pridete piateho a tam sa uz dozviete..nam sa napriklad pri dcerke stalo ze bola najprv 1.triede,dalsi rok ju nechsli v 1. ale o dva roky pojde do skoly,takze tento rok pojde do 2.ky ci do 3.jky?lebo jej rocik je v 3.ke... 🤔 no,dozvieme sa zas az piateho