Narodeniny v škôlke

30. dec 2023

Ahojte, syn mal narodeniny v sobotu 09. 12. Plánovali sme, že v pondelok - 11. 12. samozrejme donesie do škôlky niečo pre spolužiakov a pani učiteľky, avšak ochorel a v škôlke už do sviatkov nebol. Keďže sa do škôlky opäť nastupuje až 08. 01., uvažujem, či to doniesť do škôlky vtedy, alebo už kašľať na to. Syn chodí do škôlky prvý rok, tak neviem presne ako to chodí. 🙈 Ako by ste to prosím riešili vy?

dzulli1980
30. dec 2023

To už by som vôbec neriešila.

amelia89
30. dec 2023

vobec by som to neriesila ak by to syn neriesil (moj by to mal totalne na haku takze… 🤣🤣🤣)

pribinak
30. dec 2023

Kľudne môžete niečo priniesť. U nás mal oslávenec pekný deň, ucitelka s deťmi mu zaspievala, nosil korunu na hlave

Ale ak syn ani ešte celkom nechápe že má narodky, tak sa nič nestane ak to odložíte o Rok

guiseppinka
30. dec 2023

Opytaj sa 8.1. ucitelky. Detom to je jedno... Moja je narodena na konci jula, mali tam asi take 4 deti a vsetky oslavili este v juni... Uplne v pohode moze oslavit v januari...

mamickalisticka
30. dec 2023

Moj syn tak minulý rok chýbal, celý december, nedoniesol nič.. tento rok tiež chybal na Mikuláša keď mal narodky, ale hneď šiel do škôlky po týždni, tak priniesol nálepky, čo som objednala z ali.

deti95060810
30. dec 2023

my sme nosili...dcéra mala meniny vždy cez prázdniny - zimné. Takže v januári jej v mš spravili pekný deň.

kleopatra114
30. dec 2023

V pohode , ak chcete . My sme doniesli tiež neskôr , lebo som už mala predom kupene kinder vajicka a nevedela som , čo by som s nimi neskôr robila .

katkaseiner
30. dec 2023

moj by si to nenechal ujst. Dokonca jeden rok sme brali do skolky sladkosti 25.juna s tym ze by chcel s detmi oslavit narodky hoci ich ma az o mesiac (vtedy uz u nas skolka nefunguje). Nikto s tym problem nemal, zaspievali mu Happy birthday, rozdal sladkosti a tesil sa 😁 ucitelka bola tiez zlata, chapala ho 😆

amel
30. dec 2023

Tak u nás by to neprešlo bez🙂 Celý čas sa teší na narodky v skolke :D

rachel36a
30. dec 2023

Nenosila by som uz... Je to mesiac po narodeninach...

dadka1997
30. dec 2023

Nie nenosila by som nič

lienka.7
30. dec 2023

@autorka koľko ma rokov? Chape to uz vôbec? Lebo je fakt od veci oslavovať národeniny mesiac "po". Obzvlast, keď to este nevníma.

slavomira236
30. dec 2023

My sme vzdy nosili. Deti boli take hrde ze maju narodky a rozdavaju detom. VDy si to niesli s takou radostou do skolky.

euka210
31. dec 2023

Je to na tebe...ked chces, dones, ked nie, tak nie. Syn to predpokladam este tak nevnima.
Ja by som uz nenosila.

traktor
31. dec 2023

u nas deti nosia aj po termine.. zaspievaju mu, zagratuluju, potancuju😉