Narodeniny v škôlke

12. sep 2023

Prosím vás, čo sa teraz dáva deťom do škôlky, keď má vaše dieťa narodeniny?? Úplne mi to vypadlo z hlavy, lebo sme boli chorí doma, ale zajtra akurát na synove narodeniny už ide syn do škôlky. Takže nejaké rýchle tipy, ktoré nemusím objednávať z netu?? Ďakujem, veľmi mi pomôžete. 🙏

pribinak
12. sep 2023

Gumenne cukríky - v lidli kúpiš veľký balík kde sú malé balíčky

anjelicek26
12. sep 2023

Haribo medvediky v tych osobitnych sackoch jeden balik a vybavene... netreba to hrotit...

dusankomoj
12. sep 2023

Toto priniesol včera malý zo škôlky,také mini balenia. On má narodky 22.9. a chce pre decká kinderká. Najdem v akcii a šmitec.🙂

jana_eyre_2
12. sep 2023

Lízatko, omaľovánka, haribo malé balicky.. nie je to originálne, ale ja dávam vždy toto na striedačku- som rada že viem kde mi hlava stojí a nie ešte pripravovať speci balíčky pre deti, hoci jasne je to mile ak si s tým niekto dá tu prácu..

autor
12. sep 2023

@pribinak super tip ďakujem

slavomira236
12. sep 2023

Comi sa deti najviac tesili vzdy som kupovala inu sladkost bolu lentilky

autor
12. sep 2023

@anjelicek26 áno len som nevedela či aj dnes sa nosia sladkosti ako keď sme chodili do škôlky my

autor
12. sep 2023

@jana_eyre_2 tak nato nemám ani ja čas momentálne. Naozaj stačí maličkosť.

sasesoe
12. sep 2023

Ahoj, ja nekupujem sladkosti, lebo kopec deti ma rozne alergie, adhd a pod... pred covidom, ked sa este dalo, tak nejake ovocie a si spravili spolocnu desiatu... potom uz skor nejaku malicku hracku. Napr gumu v tvare dinosaura/ovocia so seftu + k tomu balony... teraz by som chcela bublifuky, ak by som nasla niekde v akcii

monika185243
12. sep 2023

Dcérka niesla naposledy lízatká, nejak to moc neriešim, pretože v našej škôlke oslávenec nič nedostane...

tuli_tuli
12. sep 2023

Tak ja pripravujem praveze speci balicky v predstihu 🙂 necakam a neriesim to den, dva pred sviatkom, ved predsa viem, kedy maju dietky meniny, narodeniny ... a nemam problem nieco vygooglit a v predstihu objednat cez net vzdy v lepsej cene.

deedol
12. sep 2023

baloniky, bublifuky. ak sladke tak bez mlieka a muky, mame v triede alergikov, tak nech im neni luto.

autor
12. sep 2023

@tuli_tuli veď jasné dá sa, ale my sme boli chorí, ja som ešte stále a nevedela som kedy sa syn vylieči. Takže takto na rýchlo.

autor
12. sep 2023

Ďakujem žienky pomohli ste mi žiaľ nejdem sa s tým zabávať kúpim gumené cukríky v lidli a vybavené.

mima172
12. sep 2023

Mojej sa to bude týkať síce neskôr ale kúpim v DM alebo v Lidli tie ovocné tyčinky - také to zlisované ovocie, či ako to nazvať. Na jednej strane sladkosť, no aj troška zdravá 🙂

cezpat
12. sep 2023

Ja som dala môjmu rôzne ovocie - to očistili a naservírovali v škôlke pre decká a balóny pre každého.

tramtada31
12. sep 2023

Keď boli deti mensie, tak som dávala skôr darčeky typu nálepky, pracovne zošity, omalovavanky potom lizatka z hroznoveho cukru, dievcatkam gumicky a sponky, chlapcom gumu s autíčkom, lebo na triednom aktíve boli rodičia, ktori mali problem s dávaním cukríkov detom. Teraz som k meninam kupovala kazdemu bebe keksy a k tomu nálepky.

ivushl
13. sep 2023

Môj bude mať narodeniny o týždeň a nakúpila som iba tieto mini dobroty v Lidl, myslím, že to stačí, netreba to preháňať 😉 V škôlke je syn nový takže neviem ako to tam presne funguje a zatiaľ nedoniesol nič od nikoho, asi bude prvý oslávenec ❤️ a pani učiteľky dostanú dezerty..

miska1145
26. sep 2023

ja jej dam také balíčky že nech to rozdá v škôlke sú tam cukríky kinder čokoládky a lízatká a to zabalím do takých balíčkov a v škôlke majú oslavu a porozdávajú to

slavomira236
26. sep 2023

@sasesoe bublifuky urcite nie nechavaju flaky na obleceni..u nas raz jedna kupila bublifuk taky velky co sam pusta bubliny ze nech sa zabavia. Ucitelka im ho pustila na dvore dostala aj mamicka aj ucitelka