Montessori škôlka a vaše skúsenosti

kacenka277
30. dec 2012

Ahojte🙂 prave s mm vyberame školky pre nasho 2rocneho syna a chcela by som vediet, ci ma niektora z vas skusenost s materkou alebo základnou školou Montessori.

geegee
1. jan 2013

Nemam osobnu skusenost s montessori skolkami, len vedomosti ziskane pocas studia. Mne sa viac pacia skolky s prvkami montessori pedagogiky /ktora je inak naozaj skvela/ , nie skolky s vylucne montessori materialom.

yesno22
8. jan 2013

@kacenka277 môj syn chodí do Montessori škôlky a za chvíľku tam pôjde aj dcérka...ja som maximálne spokojná a nielen s motessori pedagogikou ale aj s personálom. Pôvodne som vôbec nemala v úmysle ho dávať vyložene do nejakej špeci škôlky ale v čase, keď som mu hľadala miesto, tak toto bola jediná škôlka, kde nás vzali "bez rečí" 🙂 😀

renatka100
13. jan 2013

@yesno22 ahoj chodite do skolky v ba? Ak ano do lamaca alebo v starom meste? Dakujem

yesno22
14. jan 2013

@renatka100 nie v KE 🙂

renatka100
14. jan 2013

@yesno22 dakujem

daduskam
23. jan 2013

ahoj chcela by som sa opytat kolko stoji taka skolka na mesiac :D diky

luxik377
15. júl 2014

@yesno22 Ahoj, chodite na Masarykovu? Kolko uz ma syncek?

luxik377
15. júl 2014

@yesno22 Ako dlho tam chodieva chodieval syn? Ako je bol spokojny, vdaka

yesno22
21. júl 2014

@luxik377 syn chodí na Masaykovu ale ZŠ /štátnu, nie súkromnú/ a do škôlky chodil na Hrnčiarsku 😉

babulina
22. júl 2014

nas syn chodil do skolky s prvkami montessori (ba -petrzalka), nam ako rodicom sa velmi pacila, avsak po prestupe do klasickej statnej sme zistili, ze synovi viac vraveze vyhovuje system statnej skolky, najma aktivity ako aj hracky su mu blizsie v klasickej statnej skolke nez montessoracke, takze snaha z nasej strany bola mu dat cosi ine ale v nasom pripade sa neujalo

a este dodatok pre objektivne info - nastupoval ako 2,5 rocny do skolky s montessori prvkami, chodil tam 2x do tyzdna, od 3rokov nastupil do statnej

bimba01
27. jan 2017

@babulina dobry. Mozem vediet, ktora ms v petrzalke je s monte prvkami? Dakujem

babulina
29. jan 2017

@bimba01 je to stara tema, zo syna je medzicasom uz skolak a skolka sa prestahovala do ruzinova😉

momoqui
29. jan 2017

Baby, aky je rozdiel montessori skolky a tej ktora je "iba" s prvkami montessori?