Moja dcérka končí v škôlke a je mi z toho smutno

29. jún 2023

Ahojte,
mám “úzkosť” z toho,že moja dcérka zajtra končí v škôlke :( od septembra nastupuje do školy a ja posledný týždeň len rozmýšĺam,plačem,že kde to tak ušlo..že jedna etapa v jej živote skončila,už nebude v tak super kolektíve s výbornými pani učiteľkami…je mi tak clivo,viem,je to určite blbosť,ale neviem,prečo to až tak prežívam :(

dskjhfdlkdjhl
29. jún 2023

No, a ani sa nenazdas a bude maturovat😉

msnesquik
29. jún 2023

Uplne ta chapem, my koncime iba prvy rok v skolke a tiez som dost rozcitlivena, ze to tak utieklo...

autor
29. jún 2023

Prvy rok bol covid tak to bola škôlka skoro stále zatvorená,a tie ďalšie dva ani neviem ako ušli

panonia
29. jún 2023

Letí to. Ja mám trochu stres lebo syn pôjde do škôlky, dcéra do školy a ja do práce. A všetky choroby zo škôlky sme pochytali, takže bude ďalšie kolo. Budete si musieť urobiť ďalšie dieťatko 😁 aby si si to užila ešte raz.

puklica13
29. jún 2023

Jj..leti to..ja som tak pred par dnami bola s mojim najstarsim o chvilku 18rocnym v h&m kupit nejaku koselu a velmi lutostivo som okukovala bodynka vo vel. 56..take rozkosne, s traktoro, opickou, macikom...akoby to bolo vcera co som kupovala tie..kedy vyrastol na 187cm veru netusim..😱

autor
29. jún 2023

@panonia mam aj druhu,ta pojde zas 1.x do skolky,ale pri nej mi to tak nedochadza,ako pri tej starsej,asi ked je prvorodená to tak prezivam
A na tie choroby sa vobec netesim,to bolo hrozne

mooonika1975
29. jún 2023

Preto si treba tie detičky uživať každý deň, lebo je to najkrajšie obdobie ...

vamajka
29. jún 2023

Tak si to uzivaj, akurat dnes sme so synom spomminali na jeho 1. den v skolke a min. tyzden sme boli na promociach

hopsik
29. jún 2023

Mam presne rovnake pocity, už celý týždeň mi je z toho akosi ťažko. A smutno...ze konci taka krasna životná etapa. Do kelu ako to beží rýchlo 😪😪

nevenka
30. jún 2023

A nasi uz v skole, uz druhe dieta mi konci prvy rocnik. Cakala som tretie dieta, ked siel do prvej triedy syn, stvrte, ked sla do 1.triedy dcerka. Pri oboch som revala ako vodopad. A chodime na prechadzky okolo skolky a obcas si dcerka vzdychne, z eby sa sla pohrat na dvor. Tak aj mne pride smutno. Mam dalsie 2 deti a nestiham sa cudovat, kam to leti, uz zacnu prikrmy, uz to nebude len dojca dojcene, starsi ma 2,5 roka a pojde do skolky. My s muzom 40 rokov a moji rodicia tento rok 70...Ono to nezastavime, vzdy si hovorim, ze treba si uzivat pritomnost. No a obcas proste si aj poplakat, ak to tak citime, co je na tom?

nevenka
30. jún 2023

@puklica13 ani nehovor, moj bude mat len 10 a uz ma prerastol nohou a za chvilu bude vyssi odo mna. A muzovi som minule hovorila, ci si uvedomuje, ze nas syn o 5 rokov moze spoznat svoju buducu zenu a az mu zabehlo. Lebo my sme sa spoznali, ked mal on 15, ja 17 a o 2 roky sme potom zacali spolu chodit a sme spolu dodnes.

lenkakravcova
30. jún 2023

Súcitim s tebou. Mám to pobone. Taka melanchólia za tým, že mladší už nebude (ani nik). Ale tak musíme sa tešiť z toho, že sa oni tešia na školu a na to, že z nich budú "veľkí" 🙂

otazka1
30. jún 2023

No ty koki,už revem aj ja….

kvetinka75
30. jún 2023

ja si pamätám, keď mala dcéra rok a pol, že ako to uteká, a už je na výške. Neviem ako rýchlo to všetko prešlo

alexka89
30. jún 2023

Mne syn konci 2rocnik v škôlke a ani sa nerozlucil lebo zas dáky múdry rodič si tam choré decko doniesol tak konci škôlku doma😠😏a ľúto mi je že sa ani nepôjde rozlúčiť aj možno rozlúčku budú mať a on len doma

thoughtfulweirdo
30. jún 2023

Moja skončila ešte len druhý rok a ja som si pri odchode zo škôlky posmoklila, že už len jeden rok tam bude 🤭 pravdepodobne si trochu poplačem aj v septembri, že už nastupuje do predškolskej 🤣

janka1011
30. jún 2023

No to ešte len zbadáš, čo je skutočné "smutno" keď ti o pár rokov pôjde na internát...

scorpionflower1
30. jún 2023

Ja by som bola rada, keby moje dieta v 4 a pol roku uz konecne do skolky chodit moholo, zacala chodit v cca 3 a tristvrte roku a dohromady tam stravila ani nie dva mesiace, lebo je stale chora ci je leto, ci je zima. Od septembra pojde do inej skolky a za dva roky uz do skoly. Dalsi skolsky rok nas podla mna caka presne ten isty kolotoc chorob ako minuly, takze ani neratam s tym, ze sa tam adaptuje. Stale dookola len sople, sople, sople.

autor
30. jún 2023

@scorpionflower1 my sme mali nieco podobne,az kym som jej nedala vybrat mandlu (v decembri minuleho roka.) odvtedy chodila nonstop,jej ten vyber pomohol,inak nonstop bola doma