Môj syn po príchode z nemocnice neustále si pýta jesť

juana21
16. nov 2011

nas maly min tyzden skoncil na infuziach v nemocnici.volali mi zo skolky ze grca aby som po nho prisla.grcanie nepreslo ani po injekcii ttak mu vykvapkali dve infuzie a isli sme za 4 hodiny domov.v piaok mu nastupili hnacky ktore mal do nedele.odtedy mal uz stolicu dva krat a normlanu.ale stale pyta papat.na obed spapal mrkvovu polievku a plny tanier ryze s maskom vo vode.co sa u nho nikdy nestalo.poobede tmavy rohlik so sunkou a teraz dva banany a stale place ze je hladny.som uz zufala.prosim poradte.vdaka

linddi
16. nov 2011

Tak mu daj papať, on je vyhladovaný 😀 .... samozrejme nie ťažké veci ale začni dietnejšími, aby sa mu zasa nezhoršilo 😉 . Že je hladný, je dobrý signál, horšie by bolo keby mu nechutilo 😎

anjelicek26
16. nov 2011

@juana21 - bud rada, ze je hladny a to mnozstvo mi neprijde take hrozive 😕 Urcite schudol, telo to chce spät, tak nastupil hlad ako vlk. Coho sa obavas? Ze sa preje 😕 Nerozumiem. Ja by som sa tesila a ty si "zufala"?

elephant
16. nov 2011

No tak mu daj najesť! 😀 Buď rada, že je zdravý a chutí mu jesť, jednoducho len doháňa, čo zmeškal...

kralicica
16. nov 2011

ak uz nema hnacky alebo ine potiaze, malo by byt vsetko v poriadku. ak to vsak nebude prechadzat alebo to budu sprevadzat ine priznaky, moze kludne ist o to, ze mu creva nevstrebavaju vsetky ziviny a preto moze byt stale hladny hoci by zjedol aj kona, pozor na to! to uz su potom ine problem a zaciatky roznych metabolickych poruch. tak ho len sleduj a pripadne sa ozvi doktorke.

melpomene
16. nov 2011

to čo je za otázku? je prirodzené, že po takom prečistení je asi hladný...ja by som bola rada, keby mi dieťa po takých prehánkach jedlo...jasné, že dávať pozor čo vloží do úst, ale určite nebyť zúfalá z toho, že dieťaťu opäť chutí...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irsina83
16. nov 2011

to je normalne, ze pyta papat, to je preto lebo gcal a vela kakal a jeho organizmus utrpel deficit... daj mu papat daco sytejsie ako banany a maly bude dobre spinkat 😉 to je len tym ze on je vyhladovany po tej viroze 😉 😉

hajanka
16. nov 2011

nic v zlom, ale toto som este nezazila, aby bola matka zufala, lebo jej dieta si pyta jest ked je hladne 🙂 vacsinou su matky zufale, lebo nemozu do deti dostat ani omrvinku 😉 (minimalne ja by som s tebou menila)

mandragora22
16. nov 2011

vidis to, ja som zufala, lebo cele dni, uz takmer 21 mesiacov obrazne povedane "beham za dietatom s lyzickou" ci flaskou, len aby nieco zjedlo, vypilo. velmi cudnu otazku si tu polozila. keby mne pytala jest, co ja by som za to dala! varim ako blb hodinu aj viac, len preto, ze mi zje 5 lyziciek a dalej kruti hlavou, ze nechce! ma takmer 2 roky a nieco cez 10 kg, nahanam ju stale len jest a jest, pretoze neobsedi ani sekundu, kazdu sekundu ci minutu jedla zrejme povazuje za strateny cas, bud rada, ze ti pyta papat, neviem, co by si robila, keby si donho nemohla tyzden poriadne nic dostat. a potom dalsi tyzden a dalsi tyzden a dalsi a dalsi..... ach-jo ☹

radlinka
16. nov 2011

Pekne ho krm, hlavne ze mu chuti a ma dobry apetit, urcite tam pekne vyhladol...tak si teraz pyta aj duplovane, aby to vsetko dohnal co zameskal, pripadne stratil... . 😉

fialkaa
16. nov 2011

ked niekomu chuti jest, je to dokaz o tom, ze je zdravy 🙂

katka3012
17. nov 2011

len nech papka malinke 😉

zuzana17
17. nov 2011

Len mu daj nech sa naje 😀 , samozrejme nie niečo ťažké. Dobre že si pýta 🙂 , horšie by bolo keby odmietal jesť.

annaopialova
17. nov 2011

ahoj ved vies ako to byva v nemocnici tam sa ta nik nepyta ci si hladny alebo nie mozno ti zacina dobre papkat

akika722
17. nov 2011

aj moje deti su ako "kyselinky" 😅 a niesom zufala,maly by jedol v jednom kuse,starši ak na neho pride dokaže toho pojesť tolko že by si sa čudovala 😅
len mu daj,samozrejme nič ťažke aby mu nebolo zle 😉
baby maju pravdu,po tych infuzkach,grcani a hnačkovani stratil vela vela enegrie a potrebuje ju späť...Možno to bude len kratkodobe že papa vo velkom