Materská škola Gbeľany, okres Žilina

kch
16. feb 2014

Ahojte, chcela by som ziskat informacie o tejto skolke. Planujeme tam dat dieta. Zaujimalo by ma ako ste tam spokojni s pristupom personalu, aktivitami pre deti, prostredim, atd. Budem vdacna za kazdu info.

jamelia
26. feb 2014

Ahoj, ja davam dceru do tejto skolky zatial prvy rok a iba na pol dna. Dcera tam bola sice zatial iba tri mesiace, pretoze bola vela chora a od marca ju tam zasa dam, ale inak som celkom spokojna. Ucitelky su v pohode - vramci svojich moznosti. Nemaju az tak extremne vela deti v triede, aspon tento rok tak vela nebolo. A ma sa skolka tusim aj tento rok prerabat. Plati sa tam 10 € skolne + 4 € povinne sponzorske kazdy mesiac. Dcera sa tam tesi, zatial sa nestazovala. Zo zaciatku to bolo tazke, kym si zvykla, ale to trvalo asi mesiac a pol a potom sa uz nemohla dockat, kedy tam pojde. Aj teraz, ked bola 3 mesiace doma este stale spomina deticky a tesi sa tam 🙂

kch
autor
27. feb 2014

@jamelia super. Dakujem za info. Uvidime ci nas vezmu. A chodievaju aj mimo skolku na nejake aktivity?(divadlo, vylety, a pod.)

jamelia
28. feb 2014

Zatial nie, aspon z malej triedy zatial neboli - chodievaju na prechadzky vonku, mali vianocnu besiedku, teraz karneval, parkrat k nim prisli urobit nejake predstavenie - spev, divadielko a pod. Spievaju si pesnicky, tancuju, citaju im rozpravky - to som si aspon vsimla na dcere, ked prisla domov, vzdy nieco blabotala. Cez obed spavaju, kto nechce spat, iba lezi a oddychuje. Ved uvidite. A odkial ste?

kch
autor
2. mar 2014

My sme z Mojsa. Tu je to beznadejne. Malo miesta a vela ziadosti. Nieje tu moc velky dvor, ziadne stromy, cely den upek, ziadne aktivity, stara budova s plesnami a nejdem ani pokracovat. Dakujem vam za info. Uvidime.rozhodnutie v Gbelanoch bude posledneho aprila. Tak mozno sa bud.skolsky rok budeme stretavat v skolke 🙂

jamelia
3. mar 2014

Drzim palce 🙂

kch
autor
5. mar 2014

Dakujeme 🙂

kch
autor
6. júl 2014

Dobry den. Tak predsa nás prijali. Nastupujeme od septembra. Chcem sa Vás spýtať, čo je potrebné mať na výmenu v skrinke? Aj pršiplášť.gumáky a pod? Vraj sa bude chodiť do decembra do školy kym sa prerobí škôlka. Vy ste z Gbelian?

jamelia
11. sep 2014

@kch Som si az teraz vsimla, ze ste mi tu pisali 🙂 tak ako, este placete rano? Ci uz si pomaly zvykate? Moja dcera uz stihla ochoriet - po troch dnoch horucka, ale nastastie to zostalo len pri soplikoch a uz je fajn. Uz asi viete - v skrinke stacia nahradne veci, ked sa stane nejaka nehoda - co bezne nosieva, teplacky, ponozky, spodne pradlo, tricko, aby ho mohli prezliect. Ak nosi plienky na spinkanie, tak aj plienky. Nic viac netreba. Ked prsi, vonku deti nechodia. Ano, som z Gbelian. Neviem, ci ste si vsimli v utorok bude rodicovske. Minuly rok som nebola, tento rok sa chystam, tak som zvedava, o com tam bude rec 🙂 Asi vseobecne, co treba priniest, zaplatit a pod. Minuly rok hovorila riaditelka, ze bude aj webova stranka, kde budu davat aj fotky deti, ale akosi k tomu este nedoslo. Tak neviem. Ano, skolka bude do decembra v priestoroch druziny - od januara by sa mali stahovat do prerobenej povodnej skolky - ta je o kusok dalej - povyse kostola.

katrena7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kch
autor
28. nov 2014

@katrena7777 dobry vecer. Tak to fakt neviem. Je ich tam ale dost. Treba sa osobne spytat, bude to najistejsie.

jamelia
29. nov 2014

@katrena7777 pokial viem, prihlasky sa davaju vo februari s tym, ze dieta nemusi nastupit od buduceho roka hned v septembri ale aj v priebehu roka. Ale takto bez prihlasenia s tym nemam skusenost. Treba sa naozaj spytat osobne. Momentalne tam nemaju telefon, kedze su docasne prestahovani kvoli prerabke skolky.

katrena7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamelia
13. jan 2015

@katrena7777 aj ja chcem tento rok prihlasit do skolky mladsieho syna 🙂 ale este neviem, ci ho dam od septembra, to bude mat dva a pol, alebo pockam radsej do troch rokov. Uvidim, aky bude 🙂 co sa skolky tyka, zatial sa nemozem stazovat, nemala som nejaky problem. Dcerke sa tam paci, rada tam chodi, az na jej chorobnost minuly rok, kym si zvykla na nove bacile. Tento rok sa celkom drzi, tak dufam, ze to tak aj zostane. Skolka je prerobena, vynovena, tak je to tam celkom pekne. Ani na ucitelky sa zatial nemozem stazovat. Dcerka s nimi celkom dobre vychadza. Ale mozno sa stretnete aj s inym nazorom 🙂

kch
autor
13. jan 2015

@jamelia
@katrena7777
Tiez sme spokojni. Priestory super. Aj ucitelky fajn. Len nas maly mava rano este problemy. Tazsie si zvyka na nove veci.

huma
27. feb 2015

Maminky, chcem sa opytat, odkedy dokedy je prevadzka skolky v Gbelanoch? Dakujem
@kch
@jamelia

jamelia
28. feb 2015

@huma ahoj, otvaraju tusim 6.45 a su do 16.15.

kajuska77
6. sep 2015

Baby prosim vas ako je to s touto skolkou v gbelanoch som pocula ze sa rozsirila a co nove ucitelky ake su?

kajuska77
6. sep 2015

@jamelia
@kch
@huma
@katrena7777 baby ako je to teraz so skolkou som povula ze sa rozsirila a ake su nove ucitelky? A sobrali by mi aj maleho od oktobra a ked som zo ziliny

katrena7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamelia
6. sep 2015

@kajuska77 nove ucitelky zatial nepoznam 🙂 moju dceru neucia a mladsi syn nastupuje az od februara. Ano, otvorili tretiu triedu. Ci zoberu, netusim, skus sa spytat riaditelky.

huma
6. sep 2015

@kajuska77 poslala som IP

kch
autor
6. sep 2015

@huma ...aj mna zaujima ci beru 😉
@kajuska77 mojho ma jedna nova ucitelka a zatial ok. Este su kratko na to aby sa dalo zhodnotit. Taka mladunka,zrejme absolventka

huma
7. sep 2015

@kch @jamelia Vy byvate v Gbelanoch, baby? Kolko maju vase deti?

huma
7. sep 2015

@kch aha, teraz citam, ze byvate v Mojsi, my tiez 😀

kch
autor
7. sep 2015

@huma ano? a chodíte do gbelian do škôlky? do ktorej triedy? ... no kde sa netretneme? 🙂 🙂 🙂

huma
7. sep 2015

@kch nie, nechodime do Gbelian, bohuzial, pre tento skolsky rok zatrhli prijatie deti s inym trvalym pobytom ako v Gbelanoch, vy ste to este minuly rok vymakli 🙂

kch
autor
7. sep 2015

@huma to ano, len neviem na budúci rok ako, lebo mladší nastupuje do škôlky tiež a v gbeľanoch mi ho zrejme nevezmú a tu u nás v dedine je situácia viac ako žalostná. To asi ale viete 🙂

mgurnak
8. sep 2015

aj my sme nastupili tento rok, chodime to hornej triedy....a ma ich nejaka nova ucitelka tak mladucka so straaasne dlhymi mihalnicami🙂dufam, ze je v pohode a ze sa deckam venuje...

mgurnak
8. sep 2015

@kajuska77 a vy ste z gbelian?

kajuska77
9. sep 2015

@mgurnak nie sme zo ziliny a vy ste z gbelian