Materská škola Damborského verzus Bazovského

lucica
27. nov 2014

Ahojte, už som bola rozhodnutá, že dám malého do školky na damborského, ale začala som váhať, lebo počujem čoraz lepšie referencie na bazovského. máte skúsenosti s týmito školkami, prosím píšte. Ďakujem

pencil
27. nov 2014

@lucica Uff, tak ja teda pozeram, to sa mas, ze si mozes vyberat. Ja som bola stastna, ze mi malu vobec niekde vzali, co skolky su neskutocne vytazene. Co sa tych dvoch skolok tyka, steny su namalovane vsade rovnako,dolezite je,ako si sadnete s ucitelkami 🙂 Ucitelky su dobre aj tam aj tam, pozeraj na to, co je vam blizsie a co vam viac vyhovuje.

amouramour
27. nov 2014

nuz myslim, ze budes u nas v dubravke moct byt rada ak ho vobec dostanes, menej ako 3 rocne nemali moc sancu sa dostat, ani pracujucim rodicom, nieto este zene na materskej...a na obe som pocula pozitivne ohlasy

lucica
autor
27. nov 2014

@amouramour
@pencil No len ja sa musim rozhodnut na ktoru podame prihlasku, lebo ta sa da podla mojich informacii uz podat len na jednu skolku bohuzial. A musim zvazit kde je vacsia sanca a aj ktora je lepsia ☹

amouramour
27. nov 2014

@lucica ano mozes len na jednu, kedze prihlasky sa davaju na urade a plati cim lepsia skolka tym mensia sanca, lebo tam sa hlasi vela deticiek....

lorela
27. nov 2014

@lucica Bazovského!!! 😉

amouramour
27. nov 2014

a s tymi sancami je to take no, ze povedia ze uprednostnia samozrejme starsie deticky, potom tie co maju do septembra 3 roky, deti pracujucich rodicov (co si myslim realne ze tak nie je) atd....pise sa tam na prihlasku aj surodenec, podla toho aj vidno, ake male mas druhe dieta, ci si na materskej....a samozrejme su plusom asi znamosti, mozno vsimne, doba je uz raz taka:(

andrejka1974
27. nov 2014

ja som velmi spokojna s damborskeho, chodili mi tam 3 starsi synovia a chodi mi tam teraz aj starsia dcerka, ucitelky su velmi prijemne, robia vela aktivit, deti tam chodia radi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prostredie pekne bazovskeho nepoznam, keby som sa mala teraz rozhodnut urcite nevaham a opat volim damborskeho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂