Marťankovia pre deti s ovocnou príchuťou

zuziakubko
16. jún 2017

Ahojte,

myslíte si, že je bezpečné podávať deťom pred škôlkou aj počas škôlky marťankov zmúľacie tabletky s ovocnou príchuťou? Píšu tam bez konzervačných látok, ale i tak, všetky lieky sú chémia. Na druhú stranu si myslím, že mu zabrali, nebýva tak často chorý a možno je to už vekom, vypestoval si už imunitu a už by som mu ich nemala podávať. aký je váš názor? Ďakujem

pribinak
16. jún 2017

tieto umele prkotiny nekupujem, vsetko je to len marketing a farma lobby. radsej kupim ovocie, zeleniny, dodržiavame pitny režim, chodime von, sportujeme ako zbytocne pchat do seba predrazene cukriky

zuzanka7117
16. jún 2017

@zuziakubko JA uz rok a pol davam mojim vitaminy od Forever Kids. Dnes uz ani to ovocie a zelenina neobsahuje tolko vitaminov co kedysi. Tieto su prirodne, obsahuju kopec druhov ovocia a zeleniny a mojmu starsiemu pomohli na znizenu imunitu a mladsiemu pri bronchytidach. Kombinujem s aloe vera gelom na pitie. 🙂 Ak chces poslem Ti do mailu zlozenie 🙂 posli mi ho do spravy

acer11
16. jún 2017

A hlavne ti to všetko bude chcieť predať...

zuzanka7117
16. jún 2017

@acer11 ja odporucam to co sama pouzivam a s cim mam dobre skusenosti. Urcite je to lepsia alternativa ako martankovia ci ostatne " zdrave " vitaminy. Nikoho nenutim aby si nieco kupoval. A ano, pracujem s tym, prave preto, ze su TOP. 🙂

acer11
17. jún 2017

Jasneee

stastnablcha
18. jún 2017

vies co ja davam take detom a uplne v pohode. ono, aj tak jednia tolko chemie ze uz takato malickost im neublizi. samozrejme ze dbam na vyvazenu stravu a vela ovocia a zeleniny, ale toto neuskodi si myslim. teraz skusam od dr. max kids gummies a musim zaklopat, zatial su zdrave... ale nechapem preco davas pred skolkou aj pocas skolky.. nieje to nejak vela?

zuziakubko
autor
19. jún 2017

ostatné deti naokolo sú choré a môjho Kubíka, musím si zaklopať, choroby obchádzajú, či je to tými Marťankami, neviem. Už ich ale nedávam každý den, doberie posledné balenie a už sa spoľahnem na "vypracovanú" imunitu 🙂

silvinka889
15. dec 2017

martankov si pamatam este z detstva, brala som ich ja, teraz ich beru moje deti a sme spoko 🙂

simca06022011
15. dec 2017

ja tiez davam malej martanov... nechce sa mi extra objednavat zhanat a studovat. Mozno Jamiesona by som nieco vyhliadla,ale tie zohnat tiez nie je len tak.. my sme spokojni, mala skutocne posledne 2-3 roky minimalne chora, tuto jesen sme sa na to vykaslali a dopadlo to tak ze sme chori :DD ci z toho, ci nie neviem. My mame tie zelatinove teraz🙂

siab
8. feb 2018

citala som o tom jeden dobry clanok, kde hovorili, ze tie vitaminy, co sa nachadzaju v tych tabletkach su presne tie, ktore najdeme v ovoci a zelenine, resp. nejakym sposobom ich do seba alebo do svojich deti musime dostat... Takze to neberiem ako nieco zle, co by sme im nemali davat, a nam napriklad taki martankovia podla mna dost zaberaju.. deti byvaju chore minimalne...