Mám strach z nástupu dieťaťa do škôlky

28. jún 2024

Dievcata v septembri mi syn nastupuje do skolky,a ja uz teraz mam z toho strach,este musim stihnut odplienkovat a bojim sa,ze nestihnem
Dokonca ho dali aj do triedy ,kde su starsie deti,bojim sa,ze mu budu robit zle ,,,plakat bude maly naisto,lebo on je taky moj cicik,,,,ked ho dam k starym rodicom,alebo ku kamoske to zvlada,ale tam malinky nikoho poznat nebude:(

amy2807
28. jún 2024

my sme mali to iste tiez bola najmladsia v triede odplienkovali sme ju v juli, v septembri sla do skolky ale prvy tyzden sa tam pocikavala ešte..lebo sme ju nenaucili na zachod ale na nocnik, a v skolke nocniky nemaju ..na zachod nechcela ist lebo sa bala

rodinka20
28. jún 2024

Ahoj, koľko má rokov? Ja som preto ešte nedala do škôlky, lebo tiež som sa bála, že nestihnem odplienkovať. Držím vám palce 🙏

autor
28. jún 2024

@rodinka20 bude mat v sept.2r a 9m

vevebono
28. jún 2024

Ja som toto zažívala pri najstarsom. Ale bol to len môj strach, nie jeho. Ja som doma plakala a on bol šťastný 😀😀
A ja som odplienkovala cikanim na mravce 😄😄 cikal aj nasilu, len aby ich utopil. A potom to už išlo rýchlo

autor
28. jún 2024

@vevebono tak na jednej strane som vdacna,ze nastupi,ze ho vzali,pretoze ja uz idem do prace od polovice augusta a na druhej strane si neviem predstavit,ako bude vystrajat a plakat

hulica
28. jún 2024

my sme tiez davali do skolky az ked mala 3,5 roka. odplienkovana sice bola uz skor, ale vdela som ze jej odklad pomoze. ale na druhej strane ucitelky su tam od toho aby sa o to postarali. inak vy nemate take ze adaptacny pobyt?

autor
28. jún 2024

@hulica ja nastupujem do prace,cize ide tak ci tak,len mam strach z toho

hulica
28. jún 2024

a v praci nemas nevycerpanu dovolenku? ze by si aspon ten adaptacny pobyt s nim absolvovala. u nas to bolo tak ze prvy tyzden na dve hodky, dalsi tyzden doobeda a nakoniec aj so spinkanim - to mas 3 tyzdne na adaptaciu.

autor
28. jún 2024

@hulica nie nemame taky adapt.program a dovolenku nemam,nakolko nastupujem do uplne novej prace