Má niekto dieťa v cirkevnej škôlke?

brinkley
31. okt 2011

Ahojte,mate niekto dieta v cirkevnej skolke?Zaujimalo by ako sa lisi od klasickej skolky,ako casto sa deticky modlia a aky je denny rezim,mozno mi malu zoberu do cirkevnej skolky,tak preto sa pytam.

benne
31. okt 2011

Viem, že sa o náboženstve a Bohu rozprávajú asi tak často, ako mávajú matematické predstavy a pod., modlia sa kratučkú básničku pred jedlom, poznajú okrem pozdravov dobré ráno/deň, dovidenia aj Pochválen.. a S Pánom Bohom.. a inak rozdiel nevidím

vejula
31. okt 2011

@brinkley moj brat chodil do cirkevnej škôlky a mamina bola s nou velmi spokojna. Navyše je to aj integrovana škôlka a boli tam aj chore detičky detičky na voziku, ktore mali svoje samostatne opatrovatelky.To sa mi pači ked su detičky od malička s "inymi" detičkami, že to beru ako normalnu vec a nemaju tendenciu sa takym vysmievať alebo sa čudovať že čo to je.
čo sa tyka modlenia tak myslim že sa tam pred jedlom modlia a neviem či ešte dakedy, spytam sa napišem.

ela2710
31. okt 2011

@brinkley ahoj, moja sestra chodi do cirkevnej skolky, modlia sa take detske modlitbicky pred jedlom a pred spanim - ked chodila do malej triedy, teraz uz v predskolskej triede spinkat nemusia a tak maju po obede vela vela kruzkov, napr. anglictinu, tanecnu, hudobnu, vytvarnu, telesnu,... a ucia sa take pekne pesnicky o anjelikoch 🙂

moja mamina je velmi spokojna a ona aj mala sestra su nadsene 🙂 chodi do skolky rada

zlatusik28
1. nov 2011

@brinkley ahoj, je to škôlka ako každá iná, akurát sme cez deň pomodlia, na náboženstve si rozprávajú krásne príbehy...môj chodil a teraz chodí do cirkevnej školy, náboženstvo majú 2x do týždňa a jednu spoločnú omšu..a škola je fakt super 🙂