Kvety do škôlky

deniskatimmy
27. jún 2024

Ahojte. Dcéra je prvy rok v škôlke. Chcem sa opýtať kupujú sa kvety na zajtra učiteľkám aj do škôlky? Ďakujem

bellaa3007
27. jún 2024

@deniskatimmy ano ja dávam malý kvietok a čokoladu

januska12323
27. jún 2024

Ako chceš ty a dieťa.

zuzubb007
27. jún 2024

Samozrejme kvietok a cokoladka

x_mery_x
27. jún 2024

Maly ide dat cokolady, kvet nie, neviem ako by to ucitelka brala v autobuse vsetko :D :D

majki_ki
27. jún 2024

@deniskatimmy ja určite kúpim, predsa peny starali sa mi rok o dieťa a určite až nad rámec povinností

matullienka
27. jún 2024

Áno dáva kvietky pani učiteľkám a čokoládu pani kucharke a upratovačke

mima172
27. jún 2024

Moja tiež zajtra nesie malý darček učiteľkam ale nie kvety. Pýtala som sa kamarátiek, ktoré sú učiteľky a obe mi povedali "prosím ta, len nie kvetiny, kľúčenky, šálky a podobné blbosti". Obe nezávisle od seba mi povedali, že každú učiteľku poteší niečo úžitkové, čiže niečo čo sa dá zjesť alebo vypiť, kvetín dostanú toľko, že s nimi majú len oštaru.

deniskatimmy
autor
27. jún 2024

@mima172 no ja rozmýšľam tiež teraz nad čokoládou radšej len som to myslela tak všeobecne či sa dáva alebo nie 😊

mima172
27. jún 2024

@deniskatimmy Niekto dá, niekto nie. Ja chcem dat určite, učiteľky sa s mojou malou skrz jej povahu dosť natrápili, zaslúžia si 😄
Čokoláda, oriešky, káva - to sú také vecičky, čo potešia podľa mňa každú pani učiteľku 🙂

cali2016
27. jún 2024

@deniskatimmy ako učiteľka na materskej, moja skúsenosť - kvetov bude príliš veľa, rozdá sa to medzi upratovačky a kuchárky. Ja som sa viac potešila nejakej káve, čokoládke, zopár rodičov dalo dokonca fľašku vínka alebo sviečku.

beata_k
27. jún 2024

@deniskatimmy Vzdy davam bonbonieru pre ucitelky a upratovacku, ktora pomaha s obliekanim. Ale ked som minuly tyzden videla upratovacku s velkym darcekovym kosom, tak som bola rada, ze sa sutaze nezucastnujem.

mimi3008
27. jún 2024

@deniskatimmy kvet alebo kyticka+bonboniera+synom rucne vyrobena malickost