Ktorá škôlka v Žiline je podľa vás najlepšia?

nela3
20. jan 2011

Ahoj, mam taky problem, moj syn bude mat v septembri dva roky aj osem mesiacov. Chcela by som ho prihlasit do skolky hoci neviem ci ho zoberu ked este nema tri roky. Preto by som chcela poradit ktore skolky patria v ziline k tym najlepsim. Je ich tolko, ze neviem, kam si mam dat prihlasku, tak by som potrebovala nejake referencie. dakujem.

adus123
21. jan 2011

Ahoj, nas maly chodi do MS Jarna. Je to na Hlinach VII.. Ja som s tou skolkou maximalne spokojna, pani ucitelky su strasne zlate a maju k detickam uplne mamickovsky pristup. Lepsie pani ucitelky pre synceka si neviem ani predstavit. Aj ked samozrejem, ak Tvojho synceka zoberu, asi bude mat ine pani ucitelky, kedze nebudu chodit do jednej triedy, ale urcite su mile sj ostatne. Pani riaditelka je tiez mila. Stretli sme sa teda len na zapise, ale urobila na mna velmi dobry dojem. Skolka ma aj bazen, deticky chodia kazdy pondelok plavat. Plavanie vedie plavecka skola, takze sa to doplaca zvlast, vyjde to tusim 2 eura na hodinu. ...tak dufam, ze som aspon trosku poradila....🙂

nela3
autor
21. jan 2011

@adus123
dakujem, urcite sa tam budem informovat, ak by mi ho aj teraz nezobrali, aspon budem mat prehlad aj bud. rok 🙂

zelmirka1
24. feb 2011

ozivujem tuto temu, niake ine maminy prosim poradte zo svojich skusenosti...

anjelik007
12. mar 2012

kočky a neviete, či možem dať do školy aj behom roka?

lienkasop
12. mar 2012

@anjelik007 mozes, dohodni sa s riaditelstvom skolky

luna22
12. mar 2012

Dokedy sa dáva prihláška a dokedy bývaju školky? Môže tam ist pred 3 rokom?

majka222333
1. júl 2021

Dobry den, da sa ozivit tato tema? Ake mate prosim skusenosti so skolkami na Jarnej (Hliny) a na Limbovej (Solinky)?

luxus10
13. sep 2022

@adus123 ja som tam raz bola uprostred dna, a ziapali po detoch tak, ze mi z toho bolo zle...absolutne neprimerane....a len preto, ze jurko este stal pri umyvadle a sara nemala pyzamko pri sebe ale v skrinke...tieto ucky drze, oprsknute...chudata deti....