Koľko sa platí za družinu?

adelsa
6. aug 2017

dobry den, maly este nejde do skoly ale chcela by som vediet, kolko stoji druzina + obedy? A druzina je povinna musi chodit cely mesiac alebo si ho tam necham kedy budem chciet, ze mi trebars nevyhovuje prist pre neho. dakujem

loginexistuje
6. aug 2017

Cena za druzinu a obedy je stanovena vo VZN vo vasom meste vacsinou to vychadza cca 40 eur na mesiac vo velkych mestach viac je jedno ci ide den alebo cely mesiac platis stabilnu sumu alebo obedy mozes odhlasit samozrejme a neni druzina povinna

luliu
6. aug 2017

@adelsa družina povinná nie je, ale platíš celý mesiac. Ú nás 16 EUR mesačne a obedy 25 eur mesacne

ingrid2304
6. aug 2017

Naša chodí v meste, družina stojí 8 eur na mesiac, obedy tuším 1,09/obed. Ja učím na dedine a tam stojí družina 4 eurá. Obedy cca rovnako. Takže v meste drahšie ako na dedine. Aspoň tá družina...

bg2014
6. aug 2017

druzina 11 ecka, obedy 1,01den

patamato
6. aug 2017

U nás 11 družina,obedy 0.95 deň

zabulka1
6. aug 2017

Do druziny ho das ako chces ti, u nas stoji druzina na mesiac 16eur a obedy okolo 30 to zavisi kolko dni ma mesiac. Len druzinu musis platit kazdy mesiac, ak je chory alebo ho par dni alebo tyzden nedas do druziny nevracaju peniaze😉

adelsa
autor
6. aug 2017

@zabulka1 jasne to som chcela vediet druzina ma pevnu cenu a obedy vratia. to ako v skolke. ale u vas to je na obedy nejako vela?

loginexistuje
6. aug 2017

Vo velkych mestach napr v BA sa okrem ceny za obed plati aj mesacna fixna suma stanovena zriadovatelom jedalne tj mestskej casti to ako vybavenie kuchyne riad a pod a to sa plati bez ohladu na to kolko krat ide dieta na obed al ty mas na to cas to riesit ved az za rok ide do skoly a potom si to treba pozriet na stranke skoly

motiilik
6. aug 2017

U nás družina 5€ na mesiac a obedy 21,5€ a desiata 8;€

hettinka
6. aug 2017

Poplatok závisí od mesta, v ZA sa platí tuším 8€. A nie je povinná, no zasa pre dieťa nie je dobre ak tam je len občas, horšie zapadne do kolektívu. My mame super družinu, syn ani nechce ist domov, kopu aktivít majú.

emilia25
6. aug 2017

U nas na dedine druzina 5eur a obedy kolo vyse 1eura za obed.mne moj maly chodil 5krat do mesiaca na obedy a druziny.v septembri platim hned za oktober a potom boli mesiace ze nic.teraz uz ide aj 2hy do skoly tak uvidime ako to bude.

zabulka1
6. aug 2017

@adelsa ked je 31dni tak to vychadzalo tych 30eur

pininka
6. aug 2017

U nas v kosiciach druzina 11 eur a obedy 1,19 na den. Nemusis nechavat kazdy den v druzine, je to na tebe,ale zplatis si za cely mesiac aj tak. Obedy treba rano do 8.00 odhlasit.

adelsa
autor
9. aug 2017

@pininka ja som tiez z KE a druzina je do ktorej?

montinka
9. aug 2017

Ja som zo ZA a u nas sa plati za kazde dieta 17e.Ziadne zlavy ked su surodenci od tohto noveho skolskeho roka a strava na mesiac u nas vychadza tak 25e

eeffka
9. aug 2017

@adelsa standardne od 6,00 ranna do 8,30 a poobedna do 17,00

adelsa
autor
9. aug 2017

@eeffka a druzina je do ktoreho rocnika ? do 3-tieho?

ejlin123
9. aug 2017

@adelsa družina zvykne byť až do 5-teho ročníka, záleží to však od školy....

pininka
9. aug 2017

@adelsa u nas v skole do piatej a este aj piataci mozu chodit.