Kedy zobrať do škôlky darček pre pani učiteľky?

27. jún 2024

Ahojte maminky, prosím Vás mám na Vás otázku 😂🙈 mám dilemu.... Zajtra sa končí škôlka, atď.... Dcérka chodí do škôlky na Cyrila, a bude pokračovať v škôlke aj v mesiaci júl, kým bude škôlka otvorená.... Otázka znie, zajtra priniesť pani učiteľkám niečo alebo až na konci júla? 🙆🏼‍♀️🤔 Ďakujeeeeeem 🫶

pribinak
27. jún 2024

Teraz. Cez prázdniny nemusí mat svoje učiteľky. Môžu si čerpať dovolenku

vyrovnanaosoba
27. jún 2024

A ja sa pridám, kedy dať kvietok, ráno, či poobede, keď pôjde domov?

alenamihal
27. jún 2024

Cez prazdniny sa vzdy menia ucky..aspon je to tak v nasej skolke..moj syn zobral darceky dnes rano...

autor
27. jún 2024

@pribinak Jeej, ďakujem Vám 🫶

autor
27. jún 2024

@vyrovnanaosoba to by aj mňa veru zaujímalo ale asi ráno 🤔

bellaa3007
27. jún 2024

Cez prazdniny sú pospajane triedy a učitelky sa menia.
A ráno budem dávať, Poobede tam už nie je učitelka, kt bola rano.

janikk54
27. jún 2024

jasne, zobrala by som normalne zajtra. v lete to je taka vselijake, ucitelky su rozlietane, neriskovala by som to radsej 🙂

4stanka4
27. jún 2024

Moja bude chodiť aj cez leto ale presne koli tomu ze neviem ktorá má kedy dovolenku tak berieme zajtra. Jednej p. učiteľke zoberieme ráno a druhej poobede keď pôjdem pre dcérku do škôlky. Cez leto majú zbernu triedu tak asi sa aj učiteľky budú striedat

denden77
27. jún 2024

moja bude tiez chodit v lete ale myslim, ze bude mat ine ucitelky, cize beriem zajtra rano

vyrovnanaosoba
27. jún 2024

A aj kucharke beriete? 😄 Môj syn má tri učiteľky, lebo majú v triede dievčatko co potrebuje asistentku. Ale stará sa o všetkých 😄 a plus kuchárka im veľmi dobre vari

autor
27. jún 2024

Ďakujem Vám žienky, veľmi ste mi pomohli 🫶❤️

lia2022
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majusqa77
27. jún 2024

nosime posledny junovy den. doobednej da rano, poobednej ked pride 🙂
u nas je skolka na striedacku, jeden rok v juli, jeden rok v auguste. potom po tom letnom mesiaci este cokoladku - ak je ina ucitelka

blumie
27. jún 2024

My mame tiez v juli otvorene a v auguste zatvorene. A zajtra nesie pozornost pre ucitelky. Potom uz budu pospajani a budu sa ucitelky striedat.